Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Bakan Karaismailoğlu Seydikemer-Söğüt Karayolu İçin Düğmeye Bastı

Erkan Ilik | 18 Eylül 2022 | Genel, Güncel A- A+

AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun Muğla ziyaretinde Seydikemer-Söğüt kara yolunun yapım çalışmalarının hızlanması konusunda söz aldıklarını belirterek, “Sayın Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu gerekli talimatı verdi. Konunun takipçisiyiz” ifadelerinde bulundu.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu hafta sonu Muğla ve bazı ilçelerde temas ve görüşmelerde bulunmak üzere bölgede idi. Bu kapsamda Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz ve  ak Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş, Bakan Adil Karaismailoğlu’nu karşılayarak bölgenin sorunları hakkında bilgiler aktardı.

Son günlerde yaşanan bir çok trafik kazası ve onlarca vatandaşımızın hayatını kaybettiği Seydikemer-Söğüt kara yolundaki sıkıntıları Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na aktaran her iki başkan Otgöz ve Gümüş, Bakan Karaismailoğlu’ndan olumlu cevap aldılar.

Alınan olumlu cevabı sosyal medya hesabından paylaşan AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş, “Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız SN. Adil Karaismailoğlu’na Seydikemer-Söğüt kara yolu yapım çalışmalarının hızlanması talebimizi Seydikemer Belediye Başkanımız Sn. Yakup Otgöz ile beraber tekrar ilettik. Bakan bey gerekli talimatları verdi. Takipçisiyiz” ifadelerinde bulundu. Haber-Hakan AYKIRI

20 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle