Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

BABACAN MÜDÜRÜN MASASINA KARANFİLLER BIRAKILDI

Erkan Ilik | 17 Mayıs 2021 | Genel, Güncel, Manşet, Siyaset A- A+

Koronavirüs salgını nedeniyle Pazar günü  vefat eden Seydikemer Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Ali Babacan’ın çalışma odasındaki masasına Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz ve belediye personelleri tarafından fotoğrafı ve karanfiller bırakılarak dua edildi.

Seydikemer Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü 56 yaşındaki Ali Babacan’ın koronavirüsle mücadelesini kaybederek vefat etmesi Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ü ve mesai arkadaşlarını yasa boğdu. Belediyede herkes tarafından sevilen ve sayılan Ali Babacan’ın vefatı üzerine belediyede anma programı düzenlendi. Babacan’ın belediyedeki çalışma odasını ziyaret eden Başkan Otgöz ve belediye çalışanları, gözyaşları içinde masasına fotoğrafını ve karanfiller bırakarak dua edip helallik istendi.

HEP BİRLİKTE MÜCADELE EDELİM

Oldukça duygusal anlar yaşayan Başkan Otgöz burada yaptığı konuşmada Ali Babacan ile birlikte 7 yıl çalıştıklarını kaydetti. Belediyenin mali yükünü sırtladığını ve herkese babacan bir tavırla yaklaştığını dile getiren Başkan Otgöz; “Maalesef bayram sevincimiz yerini sevdiğimiz bir mesai arkadaşımızı, kaybetmenin üzüntüsüne bıraktı. Ali Babacan ile 7 yıl birlikte çalıştık. Belediyeye olan katkısı oldukça fazlaydı. Ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Bu koronavirüs bize bir kez daha kurallara uymanın önemini gösterdi. Lütfen evlerimizden çıkmayalım, bir süre akraba, eş, dost ziyaretlerine ara verelim. Görüyoruz bu işin şakası yok. Sevdiklerimiz için kurallara uymaya özen gösterelim” ifadelerini kullandı. Haber-Foto/Hakan ÇELİKDEMİR

656 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle