Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

Atatürk Anıtına Çelenk Sunuldu

Erkan Ilik | 23 Nisan 2022 | Genel, Güncel A- A+

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 102’nci yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama programı ve çelenk sunma töreni Beşkaza Meydanı Atatürk Anıtı’nda gerçekleştirildi. Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya tarafından Atatürk Anıtı’na çelenk sunulmasıyla başlayan tören, saygı duruşunda bulunulması, İstiklal Marşı’nın okunması iki öğrencinin şiir okumasıyla ile son buldu.

Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, tüm Türkiye’de olduğu gibi Fethiye’de de törenlerle kutlandı.

Beşkaza Meydanı Atatürk Anıtı önünde düzenlenen törene Fethiye Kaymakamı Alper Balcı, Garnizon Komutanı Personel Astsubay Yusuf Kaya, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Cumhuriyet Başsavcısı Vekili Murat Çalışkan, Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya, CHP İlçe Başkan Yardımcısı Mustafa Koyuncu, İYİ Parti İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, Gelecek Partisi İlçe Başkanı Sadet Kansız, Zafer Partisi İlçe Başkanı Umut Hepdizdar, Deva Partisi İlçe Başkanı Saniye Kulaç, FTSO Başkanı Osman Çıralı, kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Törende Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çelengi, İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya tarafından anıta sunuldu. Daha sonra Belediye Bandosu eşliğinde saygı duruşunda bulunulup, İstiklal Marşımız söylendi. Öğrenciler tarafından okunan şiirlerin ardından program sona erdi. Haber-Hakan AYKIRI

20 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle