Hoşgeldiniz  
..................................................... ..................................

Amatör Spor Haftası Başladı

Erkan Ilik | 05 Ekim 2021 | Genel, Güncel, Spor A- A+

Amatör Spor Haftası Etkinlikleri “Amatör Spor Haftası Yürüyüşü” ile başladı.

Fethiye Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen Amatör Spor Haftası Etkinlikleri kapsamında düzenlenen yürüyüşe Fethiye Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Harun Reşit Yiğit, Sporcular, Antrenörler ile vatandaşlar katıldı. Hafta dolayısıyla Esnaf Hastanesi Kavşağı yanında  toplanan sporcular ile Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdür Harun Reşit Yiğit Beşkaza Meydanına kadar yürüdü.

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından ortaklaşa düzenlenen ‘Amatör Spor Haftası’ Fethiye’de renkli görüntülerle başladı.

Fethiye Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Amatör Spor Kulüpler tarafından gerçekleştirilen organizasyon kapsamında özge can anıtından Beşkaza meydanına kadar yürüyüş gerçekleştirildi. Türk Bayrağı, ‘Amatör Spor Haftası’ yazılı pankart ile gerçekleştirilen yürüyüşe çok sayıda sporcu ve vatandaş katıldı.

Fethiye Belediyesi Bando Takımı eşliğinde gerçekleşen etkinlik sonrası değerlendirmede bulunan Fethiye Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür Harun Reşit Yiğit, antrenör ve sporcuların Amatör Spor Haftasını kutladı.

Yiğit, her yıl Ekim atının başlarında Türkiye genelinde Amatör Spor Haftası olarak kutlandığına vurgu yaparak, haftanın hayırlı olması temennisinde bulunarak, “Hafta sonu Fethiye’de gerçekleştirdiğimiz Fethiye Sporfest etkinliğinin akabinde bir başka etkinliğimiz Amatör Spor Haftasına başladık. Haftaya kortej yürüyüşü etkinliğimiz ile başladık ve katılım da oldukça güzel oldu. Amacımız vatandaşlara ve gençlerimize sporu sevdirmek ve onları  spora yönlendirmektir. Hafta boyunca çeşitli spor etkinliklerimiz ile bu güzel haftayı geçireceğiz” dedi.

285 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır

Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38

Warning: file_get_contents(http://api.habermatik.net/v3/d/index.php): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38
DOLAR
EURO
BIST
ALTIN

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle