Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Alzheimer Derneği’nden Karaca’ya teşekkür plaketi

Editor Erkan | 03 Ağustos 2022 | Genel, Güncel, Kültür, Manşet, Mugla, Siyaset A- A+

Alzheimer Derneği’nden Karaca’ya teşekkür plaketi

 

Fethiye Alzheimer Derneği Yönetim Kurulu, Fethiye Belediyesi’nin Alzheimer Gündüz Yaşam Merkezi oluşturulması için, derneğimize tahsis ettiği park alanı ve inşaat sırasında yapmış olduğu katkılardan dolayı Belediye Başkanı Alim Karaca ve Başkan Yardımcısı Sabri Oğuz Bolelli’ye teşekkür plaketi takdim etti.

Fethiye Alzheimer Derneği Yönetim Kurulu’nun yapmış olduğu ziyaret samimi ortamda geçti. Fethiye Belediyesi’nin takriben Eylül ayında açılması beklenen Alzheimer Gündüz Yaşam Merkezi için yaptığı destekler ziyaretin gündemini oluşturdu. Dernek Başkanı Mehdi Sadat, böylesine değerli bir merkezin yapımında emeği olan başta Belediye Başkanı Alim Karaca olmak üzere, Başkan Yardımcısı Sabri Oğuz Bolelli ve Fethiye Belediyesi emekçilerine teşekkür etti. Hem Başkan Karaca hem de başkan yardımcısı Bolelli’ye teşekkür plaketi takdim eden

Sadat, işbirliklerinin her daim süreceklerini ifade etti. Karaca ise, böylesine hassasiyet gerektiren bir konuda belediye olarak taşın altına elini koyduklarını ifade etti.

52 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle