Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

Altın Kemerli Boksörden Başkan Adayı Göktepe’ye Ziyaret

Erkan Ilik | 13 Eylül 2021 | Genel, Güncel, Spor A- A+

Avrupa Altın Kemer Şampiyonası’nda rakibini ilk rauntta mağlup ederek, altın kemeri ilçemize getiren milli boksör Kubilay Alcu, sponsorlarından Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe’yi (İksirci Tezcan) ziyaret ederek başarısını paylaştı. Başarılarından dolayı Alcu’yu tebrik eden Göktepe, “Kubilay gelecek vaat eden bir sporcumuz. Maddi manevi her zaman yanında olmaya devam edeceğim” dedi.

Geçtiğimiz günlerde Avrupa Altın Kemer Şampiyonası’nda İstanbul Cafer Ağa Spor Salonunda Gürcistan’lı rakibi Paata Varduaashvılı’yı ilk rauntta nakavt ile yenerek Avrupa Altın Kemer Şampiyonluğu unvan maçını kazanan Alcu, Fethiye dönüşünde coşkulu bir kalabalık eşliğinde karşılanmış ve konvoy halinde şehir turu atmıştı. Milli boksör Alcu, sponsorlarından Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe’yi (İksirci Tezcan) ziyaret ederek başarısını paylaştı.

Ziyarette Alcu’yu kendini destekleyen esnaflar ile birlikte karşılayan Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe, “Kubilay Alcu, sıfırdan gelerek kendisini yetiştiren ve aldığı üst düzey başarılarla göğsümüzü kabartan bir sporcu arkadaşımız. Biz elimizden geldiğince destek vermeye çalıştık. İlerleyen günlerde de vermeye devam edeceğiz. Tüm Fethiye halkının böyle cevherlerin arkasında olup destek vermeleri  gerekiyor düşünüyorum. İnşallah Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığını  da kazanırsak  genç ve amatör sporcularımızın da yanında olacağız” dedi.

Elde ettiği başarıya kadar süren zorlu süreçte Tezcan Göktepe’nin maddi manevi her zaman yanında destekçisi olduğunu ifade eden Kubilay Alcu ise, “Beni hiçbir zaman yalnız bırakmayanlar içerisindeydi. Bana inandılar ve güvendiler. Şükürler olsun ki bende onları hiçbir zaman mahcup etmedim ve kemeri Fethiye’ye getirdim. Hedefimiz her zaman büyük” şeklinde konuştu. Haber-Foto/Hakan AYKIRI

305 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,8689
EURO 10,4740
BIST 12,1977
ALTIN 499,21

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle