Hoşgeldiniz  
................................................

Alfa Eğitim Kurumları Törenle Hizmete Girdi

Erkan Ilik | 27 Mayıs 2022 | Eğitim, Genel, Güncel A- A+

Fethiye’de eğitim alanında hizmet verecek olan yeni bir kurum daha hizmete açıldı.

Teknolojik sınıfları ve uzman ekibiyle dönem başında eğitim öğretim hayatına başlayan Alfa Eğitim Kurumlarının   açılışı düzenlenen törenle yapıldı. Törene Kaymakam Alper Balcı, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, İlçe Emniyet Müdürü  İsmail Ayhan, AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, MHP Fethiye İlçe Başkanı Osman Cura, FTSO Başkanı Osman Çıralı, Fethiye Ülkü Ocakları Başkanı Selman Yellice ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılış törenine katılan tüm davetlilere teşekkür eden Fethiye  Alfa Eğitim Kurumları Kurucu Müdürü Serpil Kanber yaptığı açıklamada, “Alfa Eğitim Kurumları olarak üç değerli öğretmen arkadaşım Ramazan Bektaş, Ferhat Yellice ve Zahit Karabörk ile çıktığımız bu eğitim öğretim yolunun hepimiz için güzelliklere, başarılara vesile olmasını diliyorum.Bizler 20 yılı aşkın tecrübemizle Fethiye’mizin eğitim ve öğretimine katkı sunmaktayız. Şimdi ise bu görevimizi kendi kurumumuzda yapmanın mutluluğunu ve haklı gururunu yaşamaktayız. Alfa eğitim kurumu olarak tecrübeli öğretmen kadromuz ve bölgenin en iyi şartlarına sahip tam donanımlı 16 derslik, konferans salonu, sosyal etkinlik alanları ve geniş bahçesiyle Fethiye’mize eğitim ve öğretim alanında hizmet vermekten gurur duyacağız.Ulu Önder Atatürk’ün biz öğretmenlerden istediği gibi fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller yetiştirmek için tüm gayretimizle çalışacağız” dedi.

Alfa Eğitim Kurumlarının hizmet binasını gezdiğini ve son derece donanımlı bir eğitim merkezi olduğunu ifade eden Kaymakam Alper Balcı ise, kurum yönetimine ve öğretmenlerine başarılar diledi.

Konuşmaların ardından açılış kurdelesi Kaymakam Alper Balcı, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan kurum yöneticileri Ramazan Bektaş, Ferhat Yellice ve Zahit Karabörk tarafından kesilirken daha sonra katılımcılar dershaneyi gezerek incelemede bulundular. Haber-Hakan AYKIRI

 

71 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle