Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

Aksoy “İstifa Haberleri Asılsız ve Yalandır”

Erkan Ilik | 28 Ocak 2022 | Genel, Güncel, Siyaset A- A+

Zafer Partisi Kurucular Kurulu GİK Üyesi Önder Aksoy, Zafer Partisinden 300 kişilik istifa haberlerinin asılsız olduğunu belirterek, “Bu tür haberler, yandaş medya ve FETÖ uzantılı hesaplar tarafından yayılmaktadır. Aslı yoktur. Zafer Partisine karşı yürütülen bu mesnetsiz algı yönetiminin muhataplarına şunu belirtmek isterim Zafer Partisi gelecek, hırsızlar ve sığınmacılar gidecek” ifadelerinde bulundu.

Geçtiğimiz günlerde bir takım sosyal paylaşım sitelerinde ve haber sitelerinde genel başkanı Prof. Dr Ümit Özdağ’ın olduğu Zafer Partisinden 300 kişilik önemli isimlerin yer aldığı istifa haberi yayılmıştı. Bu haberler karşısında Fethiye’li iş adamı Zafer Partisi Kurucular Kurulu GİK Üyesi Önder Aksoy, sosyal paylaşım sitesinden açıklamada bulunarak bu tür haberleri asılsız olduğunu belirtti.

Bu tarz yalan haberlerin yandaş medya ve FETÖ terör örgütü uzantılı hesaplar tarafından yayılmakta olduğunu belirten Aksoy, “Yandaş medya ve FETÖ uzantılı hesaplar tarafından Türkiye’nin ve Türk dünyasının lideri Ümit Özdağ’ın partisinden 300 kişi istifa etti haberi tamamen algıya yönelik hedef alınmış bir çalışmadır.200’e yakın kurucu üyesi bulunan partiden 300 kişi istifa etti haberi işin gülünç bir o kadar düşündürücü yanıtıdır. Bize karşı yürütülen bu mesnetsiz algı yönetiminin muhataplarına şunu belirtmek isterim #ZaferPartisi gelecek #Hırsızlar ve #Sığınmacılar gidecek” paylaşımında bulundu. Haber-Hakan AYKIRI

400 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle