Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

AKP’den Başkan Saatcı’ya Tebrik Ziyareti

Erkan Ilik | 15 Nisan 2014 | Güncel, Siyaset A- A+

AKP’den Başkan Saatcı’ya Tebrik Ziyareti

30 Mart yerel seçimlerinde 4. kez kırılması güç bir rekor ile büyük bir zafer elde eden Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’ya, Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Abdülkadir Saruhan ve Ak Parti Belediye Meclis Üyeleri tebrik ziyaretinde bulundu. Saatcı ve Sarıhan, birlik ve beraberlik içerisinde ‘Fethiye’ için çalışacaklarını dile getirdi. 30 Mart’ta yapılan yerel seçimlere 4. kez giren ve büyük bir zafer ile görevine devam eden Başkan Saatcı’ya, AKP ilçe Başkanı ve AKP’li Meclis Üyeleri hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Misafirlerini Belediye’nin çatı katında ağırlayan Saatcı, seçim yarışının bittiğini belirterek, seçim zamanı rakip olduğu iktidar partisi heyetiyle seçim değerlendirmesinde bulundular. Samimi geçen ziyarette, önümüzdeki 60 ay boyunca önceliğin Fethiye olduğu belirtildi.

Sarıhan, “Fethiyemize yatırımların gelmesi için çalışacağız”

Başkan Saatcı’nın 4. kez katıldığı 30 Mart seçimlerinde aldığı başarıdan dolayı hayırlı olsun dileklerini iletmek için geldiklerini belirten ve önümüzdeki 60 ay boyunca, birlik ve beraberlik içerisinde, güzel bir meclis çalışmasıyla, Fethiye’ye hizmet etmek için var olduklarını dile getiren AKP Fethiye İlçe Başkanı Kadir Saruhan, “30 Mart yerel seçimleri sonrası 9 tane seçilmiş Meclis Üyesi arkadaşımla beraber Sayın Başkana hayırlı uğurlu olsun ziyaretine geldik. Fethiye ilk defa büyükşehir sürecini yaşıyor. Bundan böyle burası Büyükşehir’in bir parçası oldu. Bu süreçte diğer seçilen arkadaşlarımız ve Sayın Başkan ile birlikte güzel bir meclis çalışması ile Fethiye’mize yatırımların hızla gelmesi ve Fethiye’nin kent havasını kazanmasını temenni ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Saatcı, “Madem ki önceliğimiz Fethiye, en önce Fethiye diyeceğiz!”

İktidar, muhalefet demeden 60 ay Fethiye için kolları sıvadıklarını belirten ve Ankara’da bekleyen projeler için de iktidar partisinin meclisinden desteklerini bekleyeceğini dile getiren Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı ise, “Ben, Sayın Başkana ve değerli Meclis Üyesi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İnşallah bu seçilmiş kardeşlerimizle beraber 60 ay Saygıdeğer Fethiyelilere hizmetkârlık yapmaya devam edeceğiz. Şimdi Fethiye için kolları sıvama zamanı. İktidar ve muhalefet demeden, özellikle Ankara’da bekleyen Fethiye’nin önemli projelerine iktidar partisinin İlçe Başkanından ve Meclis üyesi arkadaşlarından tabi ki destek bekleyeceğiz. Mademki önceliğimiz Fethiye, en önce Fethiye diyeceğiz. Teşekkür ediyorum” dedi.(FG)

ak parti ziyaret (1)_640x427 ak parti ziyaret (2)_640x427 ak parti ziyaret (3)_640x427 ak parti ziyaret (4)_640x427 ak parti ziyaret (5)_640x427

561 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle