Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

AK Partiden Pazar Esnafına Ziyaret

Erkan Ilik | 05 Ocak 2022 | Genel, Güncel, Siyaset A- A+

AK Parti İlçe Başkanı Turgay Öztürk,  beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle birlikte  pazarda tezgah açan esnafı ziyaret ederek, hayırlı alışverişler diledi. Başkan Öztürk, hem esnaf hem de gıda ihtiyaçlarını temin etmeye çalışan vatandaşlarla sohbet edip, taleplerini aldı.

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, beraberinde yardımcıları ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte  Salı Pazarında  bulunan esnaf ve vatandaşları ziyarette bulunarak istek ve taleplerini dinledi, sohbet etti. Esnaf ziyaretlerini önemsediklerini de belirten Öztürk, esnaf ve vatandaşların görüş ve önerilerinin kendiler için önem arz ettiğinin de altını çizdi.

Yeni yılın ilk pazarında hem sohbet amaçlı, hem de Pazar esnafımızın yeni yılını kutlamak amacıyla ziyaret gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Turgay Öztürk, “Zaten gündelik hayatın bir çok bölümünde esnaf arkadaşlarımız ve halkımızla bir aradayız. Yeni yılın ilk günlerinde onlarla birlikte olup hasbihal ettik. Gayet güzel ve verimli bir ziyaret idi. İnşallah ilerleyen günlerde ilçemizdeki diğer semt pazarlarını ziyaret edecek ve oralarda esnafımız ve halkımızla istişarelerde bulunacağız” dedi. Haber-Hakan AYKIRI

503 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle