Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ............................................... .......................................................

AK PARTİDEN KURTCA EKER’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Erkan Ilik | 25 Haziran 2021 | Genel, Güncel, gundem, Siyaset A- A+

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk,  Aydın Cumhuriyet Başsavcısı olarak atanan Kurtca Eker’i makamında ziyaret ederek, Fethiye’de yaptığı 4 yıllık başarılı görev süreci için teşekkür ederek, yeni görevinde de başarılar diledi.

HSK kararı ile Fethiye Cumhuriyet Başsavcılığından, Aydın Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Kurtca Eker, yavaş yavaş Fethiye’ye elveda ziyaretleri gerçekleştirirken, AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, Kurtca Eker’i makamında ziyaret ederek Fethiye’de  yaptığı 4 yıllık başarılı görev süreci için teşekkür ederek, yeni görevinde de başarılar diledi.

Başkan Turgay Öztürk’e ziyaretinde AK Parti Fethiye Kadın Kolları Başkanı Gülhanım Boz, İlçe başkan yardımcıları Salih Dündar, Zafer Aykaç, Adnan Özal ve ilçe yönetim kurulu üyeleri Hilal Günay ile Yıldıray Göksu eşlik etti.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Cumhuriyet Başsavcısı Kurtca Eker’e Türk Bayrağı panosu hediye eden AK Parti İlçe Başkanı Turgay Öztürk, “Cumhuriyet Başsavcımız Kurtça Eker bilindiği üzere Fethiye’den Aydın Cumhuriyet Başsavcısı olarak atanmıştır. Sayın Kurtca Eker, gerek kişiliği, gerek davranışları, gerekse de meslek aşkı ile Fethiye halkına kendisini kısa sürede sevdirmiş bir kişidir. Kendisini biz asla unutmayacağız. Artık o da fahri bir Fethiyelidir. Kurtca Eker beye Fethiye’de yapmış olduğu 4 yıllık görev sürecinden dolayı teşekkür ediyor, yeni görev yerinin de hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyoruz” dedi.

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve beraberindeki heyetin ziyaretlerinden dolayı çok memnun kaldığını ifade eden Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Kurtca Eker ise, Fethiye’yi ve Fethiye halkını kesinlikle unutmayacağını ve fırsat buldukça da Fethiye’ye ziyaretler gerçekleştireceğini ifade etti.  Haber-Hakan AYKIRI

169 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,5492
EURO 10,0853
BIST 11,7943
ALTIN 495,44

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle