Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ............................................... ..........................................................

AK PARTİ MUĞLA MİLLETVEKİLLERİ DEMİR VE GÖKCAN’DAN YENİ YATIRIM MÜJDELERİ…

Erkan Ilik | 07 Haziran 2021 | Genel, Güncel, gundem, Siyaset A- A+

AK Parti Muğla Milletvekilleri Mehmet Yavuz Demir ve Yelda Erol Gökcan:  Muğla’da son 3 yılda Muğla’mıza 6 Milyar TL’den fazla kaynak aktarılmasını sağladık.

AK Parti Muğla Milletvekilleri Demir ve Gökcan, yaptıkları açıklamada; ilk günden beri Muğla’mız ve hemşerilerimiz için gece gündüz çalıştıklarını, TBMM çalışmaları dışında kalan tüm zamanlarını Muğla’da hemşerilerimiz ile geçirdiklerini belirterek,  şu bilgileri paylaştı:

Son olarak da Sayın Bakanlarımız ile yaptığımız görüşmelerimiz ve takiplerimiz olumlu sonuç verdi. Dalaman Belediyemizin talebi üzerine; Kargınkürü Mahallesi’nde bulunan ve Hazine’ye ait yaklaşık 2 dönümlük bir araziyi “1. Sınıf Atık Geliştirme Merkezi” yapılmak üzere Dalaman Belediyemize tahsis ettirdik.

Demir ve Gökcan: Tüm yatırımlarımızı yakından ve  titizlikle takip ediyoruz.

Milletvekilleri Demir ve Gökcan, Bodrum Kaymakamlığımızın talebi üzerine; Bodrum Sosyal Hizmet Merkezi yapılması için Bodrum Ortakent Mahallemizde bulunan ve Hazine’ye ait olan yaklaşık 11 dönümlük araziyi Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na tahsis ettirdik.

Demir ve Gökcan:  TOKİ projesi için  100 konutluk arazi tahsis ettirdik…

Milletvekilleri Demir ve Gökcan; uzun zamandır takip ettiğimiz ve orman vasfını kaybetmiş Menteşe Mahallesi’ndeki arazi,  Sayın Cumhurbaşkanımızın kararnamesi ile orman dışına çıkartıldı.

Muğla Seydikemer’de dar gelirli hemşerilerimiz için yapılacak olan 70 adet 2+1 daire ve 30 adet 3+1 daire için yer tahsisini yaptırmış olduk.

Hemşerilerimize şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

Demir ve Gökcan: Çevreden, TOKİ projelerine,  aileden, gençlik ve spor ile sosyal hizmet merkezlerine, sağlıktan tarıma kadar her alanda yatırım ve hizmetlerimiz devam ediyor.

Milletvekilleri Demir ve Gökcan açıklamalarında; “Muğla’mıza özel destek, ilgi ve yardımları için başta Genel Başkanımız Liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN olmak üzere tüm Bakanlarımıza, hemşerilerimiz adına teşekkür ediyoruz.  Yatırım ve hizmetlerimiz kesintisiz sürecektir”  ifadelerine yer verdi.

276 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,6954
EURO 10,3961
BIST 12,1227
ALTIN 497,46

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle