Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

AK Parti Fethiye İlçe Yönetiminin 2. Yıl Dönümü Kutlandı

Erkan Ilik | 21 Eylül 2022 | Genel, Güncel, Siyaset A- A+

AK Parti Fethiye İlçe  Başkanı Turgay Öztürk ve yönetimi, göreve gelişinin 2. yıl dönümü nedeniyle yemekli bir değerlendirme toplantısı düzenleyerek, bir arada görüş alış verişinde bulundular.  AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, ‘2 yılı doldurmuş olmanın sevinci ve gururu ile buradayız’ dedi.

20 Eylül 2020 tarihinde gerçekleşen AK Parti Fethiye 7. Olağan Genel Kurulu sonrası göreve seçilen Turgay Öztürk ve yönetimi göreve gelişinin 2. yıl dönümü nedeniyle yemekli bir değerlendirme toplantısı düzenleyerek, bir arada görüş alış verişinde bulundular.

Grida Restorantta düzenlenen etkinliğe İlçe başkanı Turgay Öztürk; Kadın Kolları Başkanı Gülhanım Boz, Gençlik Kolları Başkanı Sinan Cengil, İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Fethiye İlçe Koordinatörü İlker Coşkun , İlçe Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen etkinlik sonrası açıklamada bulunan AK Parti Fethiye ilçe başkanı Öztürk; “ Birlik beraberlik toplantımıza iştirak eden başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerimize katılımları için teşekkür ediyorum. İki yıldır birlikte yaptığımız çalışmalar için, benimle davamız için birlikte yürüdüğünüz için teşekkür ediyorum. Allah birliğimizi, dirliğimizi daim etsin. İlk günkü aşkla çalışmaya devam, Hedef 2023 “ dedi.

Toplantının sonunda dilek ve temenniler dinlendi. Önümüzdeki günlerde yapılacak  geniş   katılımlı  toplantılar planladı. Cumhur ittifakı ile  kol kola yapması planlanan  faaliyetler konuşuldu ve bir sonraki etkinlikte buluşmak dileğiyle toplantı sonlandırıldı. Haber-Hakan AYKIRI

 

42 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle