Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

AK Gençlik’ten ‘İftara Beş Kala’ Etkinliği

Erkan Ilik | 26 Nisan 2022 | Genel, Güncel, Siyaset A- A+

AK Parti Fethiye İlçe  Gençlik Kolları “İftara 5 kala” etkinliği ile hazırladıkları paketlerdeki iftariyelikleri trafikte kalan sürücülere ve vatandaşlara ikram etti.

AK Parti Fethiye  Gençlik Kolları Her yıl Ramazan ayında yaptığı sosyal farkındalık çalışması olan “İftara 5 Kala” etkinliğini bu yıl da gerçekleştiriyor. İlçe  Gençlik Kolları Başkanı Sinan Cengil’in  katılımıyla AK Gençler, İftar saatinde evine yetişmeyen ve trafikte olan vatandaşlara, ikramlarda bulundu. Gençlik Kolları tarafından hazırlanan kapalı paketler içerisinde su, hurma ve kek koyan gençler vatandaşların gönüllerine bu ramazanda da dokunuyor.

AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir’in danışmanı Emre Güçlü’nün de katıldığı etkinlik sonrası kısa değerlendirmede bulunan AK Parti  Gençlik Kolları Başkanı Sinan Cengil, “Ramazan ayının bereket ayı olduğunu belirterek, Ramazan ayı huzur ve bereket ayıdır. Biz her yıl düzenlediğimiz “İftara beş kala” etkinliğini bu yılda Ramazan ayında devam ettiriyoruz. İftara yetişemeyen vatandaşlarımıza şehrin belli noktalarında durdurarak ikramlar veriyoruz. Yapmış olduğumuz bu etkinlikle amacımız bir nebze de olsa Ramazanın güzelliğini yaşamak, iftara yetişemeyecek olanların yanında olmak ve daima önceliğimiz olan gönüllere dokunmaktır” şeklinde konuştu. Haber-Hakan AYKIRI

58 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle