Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Aile Haftasına Dikkat Çektiler

Erkan Ilik | 17 Mayıs 2022 | Genel, Güncel A- A+

Fethiye’de 15-21 Mayıs Aile Haftası dolayısıyla  farkındalık yürüyüşü gerçekleştirildi. Özgecan Anıtı önünden başlayan yürüyüş Beşkaza Meydanı’nda sona erdi.

15-21 Mayıs Aile Haftası kapsamında Fethiye’de farkındalık yürüyüşü gerçekleştirildi. Özgecan Anıtı önünde başlayan ve Beşkaza Meydanına kadar süren yaklaşık 2 buçuk kilometrelik yürüyüş etkinliğine yoğun katılım gerçekleşti. Farkındalık yürüyüşüne Kaymakam Alper Balcı, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Harun Reşit Yiğit, bazı STK temsilcileri ve kurum müdürleri, öğrenciler aileler ve vatandaşlar katıldı. Özgecan Anıtı önünden başlayan yürüyüş Beşkaza Meydanı’nda sona erdi. Program katılımcıların ‘’Biz, Büyük Bir Aileyiz’’ yazılı pankart ile hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.

Düzenlenen program sonrası kısa değerlendirmede bulunan Fethiye Kaymakamı Alper Balcı, “Benim annem Şerife Sultan. 20 sene boyunca eski adı SEÇEK olan Sosyal Hizmetler Bölümünde hemşire olarak çalıştı. Şuan ki adı Aile Sosyal Politikalar Bakanlığımızın bugün bir emri var. Biz bir aileyiz mottosuyla bugün bir yürüyüş yapalım dedik. Çocuk, genç; ihtiyar, yaşlı arkadaşlarımız var. Aile ve Sosyal Politikalar bakanlığı olarak birçok hizmetimizi veriyoruz vatandaşlara. Bugün de bakanlığımızın bir günü. Gürcan hocam akordiyonuyla bizi mest etti. Fethiye’de biz de varız diyoruz. Sizlere de çok teşekkür ediyoruz. Annemden öğrendiğim bir cümle var. Bizim işimiz insan diyor. İnsan yaşasın ki devleti yaşatasın mottosuyla biz buradayız diyoruz’’ diye konuştu.  Haber-Hakan AYKIRI

 

28 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle