Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

3 Fethiye’li Siyasetçi İYİ Parti Saflarına Katıldı

Erkan Ilik | 06 Nisan 2022 | Genel, Güncel, Siyaset A- A+

Fethiye siyasetinin ve iş dünyasının önde gelen isimlerinden Mehmet Üyük, Onat Akdu ve Av. Abdullah Küçükbozbaş ve geçmiş dönem Fethiye Belediyesi SHÇEK Huzurevi Müdürü Adem Güngör İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in taktığı rozet ile resmen İYİ Partili oldular.

 

Fethiye’de İYİ Parti büyümeye devam ediyor. Son olarak Milliyetçi Hareket Partisinde İl Genel Meclis Üyeliği yapan ve partisinin 2014 seçimlerinde Fethiye Belediye Başkan Adayı olan Ziraat Mühendisi Mehmet Üyük, yine Milliyetçi Hareket Partisinde Fethiye İlçe Yönetim Kurulu üyeliği yapan ve ardından da Seydikemer’in ilçe olmasının ardından iki dönem MHP Seydikemer İlçe Başkanlığı yapan Av. Abdullah Küçükbozbaş, 2014-2019 yılları arasında AK Partiden Fethiye Belediye Meclis Üyeliği görevi yapan iş adamı ve turizmci Onat Akdu ve geçmiş dönem Fethiye Belediyesi SHÇEK Huzurevi Müdürü Adem Güngör de İYİ Parti Genel Merkezinde Genel Başkan Meral Akşener’in taktığı rozet ile resmen İYİ Partili oldular.

İYİ Partiye teveccühün gün geçtikçe arttığını ifade eden İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, “Mevcut AKP iktidarının yönettiği ülkemiz gözler önünde. Toplumun her köşesi perişan halde. Ekonomi bitmiş durumda. Vatandaşımızın alım gücü ortada. Dolayısıyla halkımız Genel Başkanımız Meral Akşener’e inanmış ve güveniyor. Bu sebeple her geçen gün İYİ Partiye de teveccüh artıyor. Fethiye siyasetimizin duayen siyasetçilerinden Ziraat Mühendisi Mehmet Üyük, İş Adamı Onat Akdu ve Avukat Abdullah Küçükbozbaş da partimize katıldılar. Bizim kapımız tüm halkımıza açık. Ülkemizin refahı ve bekası için tüm vatandaşlarımızı partimize davet ediyorum” ifadelerinde bulundu. Haber-Hakan AYKIRI

 

80 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle