Hoşgeldiniz  
---------------------------------- ------------------- ------------------ ------------------

2. EL PAZARINA YOĞUN İLGİ

Erkan Ilik | 11 Kasım 2020 | Genel, Güncel, gundem, Mugla, Siyaset, siyasi A- A+

  1. EL PAZARINA YOĞUN İLGİ

Her hafta Çarşamba günleri Karaçulha Mahallesi Çalıca Kapalı Pazar yerinde kurulan 2. El Pazarı’na yoğun bir ilgi oluyor.

Her hafta Çarşamba günleri Karaçulha Mahallesi Çalıca Kapalı Pazar yerinde kurulan 2. El Pazarı’na yoğun bir ilgi oluyor. Bu hafta pazarda 220 stant kurulurken; vatandaşlar buradaki ürünlere yoğun rağbet gösteriyor.

Giyecekten hediyelik eşyalara kadar birçok eşyayı bulabilmek mümkün. Hem katılımcıların hem de vatandaşların ilgisini çeken Çalıca 2. El Pazarı, yeni bir trend olma yolunda ilerliyor. Fethiye’nin mahallelerinin yanı sıra çevre ilçelerden de katılımcının olduğu pazarın kapalı bir alanda kurulması, vatandaşları kış mevsiminin olumsuz etkilerinde de koruyor.

Karaçulha Mahallesi Muhtarı Mustafa Gizli yaptığı açıklamada, “Her hafta Çarşamba günleri Çalıca Kapalı Pazar yerinde kurulan 2. El Pazarımızda 220 standımız bulunuyor. Yoğun bir katılım var. Halkımızın da buradaki ürünlere yoğun bir ilgisi var. Orta noktada bulunmamızdan dolayı birçok mahalleden ve çevre ilçelerden katılım olmaktadır. Bu etkinlik mahalle ekonomimize de önemli katkı sağlamaktadır. Bu pazarın kurulmasında emeği geçen Fethiye Belediye Başkanımız Alim Karaca’ya teşekkür ediyorum” dedi. (HABER/FOTO-ŞULE UĞUR)

511 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,4733
EURO 10,2782
BIST 11,9636
ALTIN 508,62

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle