Hoşgeldiniz  
.................................................................................. ...................................................................................

Vali Orhan Tavlı, Dalaman’da Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Erkan Ilik | 18 Ekim 2020 | Genel, Güncel, gundem, Kültür, Mugla, Sağlık, Siyaset, siyasi, Spor A- A+

Muğla Valisi Orhan Tavlı, muhtarlar toplantısı kapsamında Dalaman mahalle muhtarları ile bir araya geldi.
Dalaman Tarım İşletme Müdürlüğü Sosyal Tesislerinde gerçekleşen toplantıya Vali Orhan Tavlı, Dalaman Kaymakamı Ali Güldoğan, Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Karakuş, ilçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Can Ünal, İlçe Emniyet Müdür V. Komiser Yardımcısı Cüneyt Yıldırım, ilçe kurum amirleri ve muhtarlar katıldı.
Dalaman’a gerçekleştirdiği ziyaret kapsamında pek çok önemli yatırım ve projeyi yakından gördüklerini ifade eden Vali Orhan Tavlı, Dalaman’da kamu kurumları, yerel yönetimler ve STK’ların işbirliği içerisinde güzel projelere imza attıklarını ifade etti.
Koronavirüs ile mücadele kapsamında muhtarların önemli çalışmalar gerçekleştirdiklerini ifade eden Vali Orhan Tavlı, Koronavirüs ile mücadele kapsamında ilçe genelinde özverili çalışmalar gerçekleştiren başta sağlık çalışanları olmak üzere Kaymakam, belediye başkanı, kolluk birimleri ve muhtarlara teşekkür etti.
Muhtarlar toplantısıyla muhtarların talep ve beklentilerinin yerine getirilmesinin yanı sıra kentin sorunlarının çözümüne de önemli katkı sağlanacağını ifade eden Vali Orhan Tavlı, sözü muhtarlara bıraktı.Toplantıda tek tek söz alan muhtarlar mahallelerinin ihtiyaç, talep ve sorunlarını dile getirdiler.İhtiyaç ve taleplerin imkânlar ölçüsünde çözüme kavuşturulması için gerekli çalışmaların yapılacağını ifade eden Vali Orhan Tavlı, kamu kurum ve kuruluşlarının hizmet standartlarının iyileştirilmesi açısından da bu toplantıların faydalı olduğunu belirterek, katılımlarından dolayı muhtarlara teşekkür etti.

215 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,9484
EURO 9,3815
BIST 1,1800
ALTIN 486,37

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle