Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

SU ÜRÜNLERİ DENETİMLERİ ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Erkan Ilik | 16 Şubat 2021 | Eğitim, Genel, Güncel, Manşet A- A+

SU ÜRÜNLERİ DENETİMLERİ ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Muğla ve ilçelerinde Su Ürünleri denetimleri atalıksız bir şekilde sürüyor. Fethiye’de de İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü denetim ekipleri  su ürünlerinin satış noktalarında ve avlanma bölgelerinde denetimlerini sürdürüyor.

Fethiye İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri; Su ürünleri kaynaklarının korunması, sürdürülebilir olması ve yasadışı su ürünleri avcılığında caydırıcılığın sağlanması amacıyla, getirilen yeni düzenlemelerin etkin bir şekilde uygulanması için çalışmalar yapmakta. Muğla İl genelinde yasadışı avcılığa yönelik denetim ve tedbirler artarak devam etmekte olup  Şubat ayı itibari ile hız kazanan denetimlerde; Fethiye’de karaya çıkış noktaları, yol güzergâhları, perakende satış yerleri ve deniz denetimleri yapıldı. Yasadışı avcılığın engellenmesi ve sürdürülebilir balıkçılığın tesisi için yapılan denetim faaliyetleri özellikle Sahil Güvenlik Komutanlığı ve İl Jandarma Komutanlığı ile koordineli bir şekilde yürütülmekte.

206 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,8689
EURO 10,4740
BIST 12,1977
ALTIN 499,21

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle