Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

DÜNDAR BAŞKAN YARDIMCILIĞINA GETİRİLDİ

Erkan Ilik | 27 Eylül 2020 | Eğitim, Genel, Güncel, Kültür, Manşet, Mugla, Sağlık, Siyaset, Spor A- A+

DÜNDAR BAŞKAN YARDIMCILIĞINA GETİRİLDİ

Ege Bölgesinde bulunan il başkanlarından oluşan kişilerle Ege Bölgesi Rehabilitasyon Merkezleri Derneği (EGE-DER) kuruldu. Bölgemizde bulunan rehabilitasyon merkezlerinin daha aktif çalışmalarını sağlamak, daha kurumsal bir yapıya büründürmek, özel bireylerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla merkezi İzmir olmak üzere kurulmuştur.

İzmir Ticaret Odasında gerçekleşen Ege Rehabilitasyon Merkezleri Derneği açılış programına Ege bölgesi il başkanları ve federasyon başkanı Yunus Kılıç katıldı. Özel Eğitim Dernekleri Federasyon Genel Başkanı Yunus KILIÇ “24 Eylül Çarşamba günü OOEDF Başkan Yardımcısı ve ÖZEKUR Teşkilat Başkanı Yener DOĞRUER ile beraber, İzmir Ticaret Odasında “Ege Rehabilitasyon Merkezleri Derneği’nin açılış programına katıldık. EGE-DER, Ege bölgesindeki bütün illeri temsil eden, Yönetim ve Denetim Kurulu üyelerinin Ege Bölgesindeki İl Başkanlarımız ve Kurucu Temsilcilerinden belirlenmiş olup Federasyonumuzun yeni üyesi olacaktır. Ayrıca Federasyon Yönetim Kurulu kararı gereği mevcut üye Derneklerimizde süreç içinde hitap ettiği bölgede tüm İl’leri temsil edecek şekilde revize edilecektir. Ardından İzmir İlçe Temsilcilerimiz ile Pandemi döneminde Özel Eğitim Kurumlarının işleyişi ve yaşanan sorunlar istişare edilmiş olup, çözüm önerileri görüşülmüştür. Toplantı sonrası İl Milli Eğitim Müdürü Sn Ömer YAHŞİ ve Şube Müdürü Sn Şemsettin ÜNAL makamlarında ziyaret edilip, kurumlarımız hakkında görüş alışverişi yapıldı, ilgi alakalarından dolayı teşekkür ederim. Zamanımızın kaldığı sürede de İzmir’de faaliyet gösteren kurumlarımız ziyaret edilerek, programımızı sonlandırmış bulunduk. Toplantının organize edilmesinde; EGE-DER Yönetim Kurulu Başkanı Sn Argun DALBAYRAK’a ve destek olan il başkanlarından; İzmir İl Başkanı Sn Güner KARACASU’ya, Muğla İl Başkanı Sn Salih DÜNDAR’a, Afyon İl Başkanı Sn Hatice KAYA’ya, Aydın İl Başkanları Sn Yasin HOŞGEL ve Sn Mehmet SABANCI’ya, Manisa İl Başkanları Sn Aşkın NEHİR ve Sn Vedat ÖZKAN’a, İzmir Ticaret Odası Sağlık Komitesi Meclis üyesi ve CHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Sn Saniye BORA FIÇI’ya, İzmir Ticaret Odası 35.Eğitim Komite Üyesi ve Özekur Denetim Kurulu üyesi Sn Öğün TAŞ ‘a, Özekur Denetim Kurulu Üyesi Sn Devrim BURÇAK’ a, İzmir İlçe Temsilcilerimize ve Kurucu Temsilcilerimize şükranlarımızı sunarım.

Görüşmelerimizde bize katkı sunan, Ak parti Güzelbahçe İlçe Başkanı Sn Ali Eşref DEMİR ve Ak parti Bayraklı İlçe Başkan yardımcısı Erdal Çelik’e teşekkür ederim. Toplantı ve Ziyaretlerimizin hayırlara vesile olmasını diler, sağlıklı günler dilerim.” Dedi. EGE-DER’in başkanlığına Balıkkesir il başkanı Argun DALBAYRAK, başkan yardımcılığına ise Muğla il başkanı Salih Dündar getirilmiştir. Dündar ise “Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinin daha aktif ve etkili çalışası için EGE-DER’i kurduk. Federasyonumuza bağlı olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bölgemizde bulunan tüm illerin, il başkanlarının EGE-DER’in çatısı altında toplanmış olması da ayrıca derneği güçlü kılmıştır. Başta federasyon başkanımız ve teşkilat başkanımız olmak üzere açılışa katılan herkese teşekkür ederim” dedi.

1371 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle