Hoşgeldiniz  

GÖKBEN’DEN ULAŞIM DAHA KOLAY OLACAK

Erkan Ilik | 22 Şubat 2021 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem A- A+

Muğla Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların daha güvenli ve rahat seyahat edebilmeleri için il genelinde yol bakım, onarım ve yol genişletme çalışmalarını sürdürüyor. Muğla Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, Büyükşehir Belediyesi’nin yetki ve sorumluluğunda bulunan yolları daha güvenli ve modern hale getirmek için özveriyle çalışmalarını sürdürüyor. 

Ekipler, Fethiye İlçesi sınırları içerisinde yer alan Gökben Mahallesi ile Seydikemer sınırları içerinde yer alan ve Alaçat Mahallesinden bağlanan 7,5 kilometrelik yolda genişletme çalışmaları yapıyor. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’nın Gökben mahallesine yaptığı ziyaret sırasında vatandaşlar Gökben’den bağlanan yolun hem dar olmasından şikayet ederek, trafik açısından tehlikeli olduğundan bahsetmişlerdi.

Ziyaret sonunda Muğla Büyükşehir Belediyesi ilgili birimlerle görüşen Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’nın girişimleri sonuç verdi. İki ilçeyi birbirine bağlayan yolun 4 kilometrelik kısmında genişletme çalışmalarına başlandı. Gökben ile Alacat mahallelerini ve dolayısıyla iki ilçeyi de birbirine bağlayan 7,5 kilometrelik yol 2021 yılı içerinde sathi kaplama çalışmasının da yapılacağı öğrenildi

Haber Nur İlik

351 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,4294
EURO 8,9820
BIST 10,3601
ALTIN 412,55

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle