Hoşgeldiniz  

GELECEK PARTİSİ KONGRE HAZIRLIKLARINA DEVAM EDİYOR

Erkan Ilik | 21 Şubat 2021 | Genel, Güncel, gundem, Mugla, Siyaset, siyasi A- A+

Partisinin  1. Olağan İlçe Kongresine Çarşamba günü Fethiye’ye gelecek olan Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun bildirim afişleri,  tüm sokak ve caddelere asıldı.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Çarşamba günü partisinin Fethiye İlçe Başkanlığı  1. Olağan İlçe Kongresi için Fethiye’ye gelecek. Davutoğlu’nun Fethiye’ye geleceği ile bildiriler, Gelecek Partisi İlçe Başkanı Sadet Kansız’ın direktifleri ile tüm reklam billboardlarına ve şehrin çeşitli noktalarına asıldı.

Gerçekleşen çalışma hakkında kısa bir değerlendirmede bulunan Gelecek Partisi İlçe Başkanı Sadet Kansız, tüm Fethiye ve Seydikemer halkını bu anlamlı kongreye gelmeleri için davette bulundu.

Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi Salonunda yapılacak kongre için hazırlıkların tamam olduğunu ifade eden Kansız, “Kongreye tek liste ile gireceğiz. Ve kurucu başkan olarak yine ilçe başkanlığına adayım. Kongremize genel başkanımız Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu da katılacaktır. Tüm halkımızı bu anlamlı günümüze davet ediyorum. İnşallah 24 Şubat Çarşamba günü Gelecek Partisi olarak Muğla’yı Fethiye’den ateşleyeceğiz” dedi.

522 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,4294
EURO 8,9820
BIST 10,3601
ALTIN 412,55

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle