Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

FETHİYEMİZİN ÇOCUĞU ÇADIRDAN KURTARILDI

Erkan Ilik | 12 Ekim 2020 | Genel, Güncel, Manşet, Mugla, Sağlık, Siyaset A- A+

FETHİYEMİZİN ÇOCUĞU ÇADIRDAN KURTARILDI
Geçimini tekne de çalışarak temin eden kışları da ahtapot yakalayıp satan, geçirdiği rahatsızlık sonucu kendine bakamaz hale gelen vatandaşın elinden Fethiye Belediyesi tuttu.
Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’nın talimatı ve Belediye Başkan Yardımcısı Sabri Oğuz Bolelli, Zabıta müdürü ve Kültür Sosyal İşler müdürü İlksen Halime Ok’un desteği ile en hızlı şekilde vatandaş eve yerleştirildi.
”BAZEN SESSİZ ÇIĞLIKLARIN SESİ OLMAK GEREKİYOR “
Fethiye Belediyesi’nin sosyal medya paylaşımlarında, Bazen sessiz çığlıkların sesi olunmasının gerektiğini dile getirirken açıklamalarda şunlara yer verdi, “Güçlünün herkes hamisi olur önemli olan düşkünlük muhtaçlık içinde yardım bekleyenin umudu olmak, şehrin göbeğinde Atatürk parkında geçimini tekne de çalışarak temin eden kışları da ahtapot yakalayıp satan geçirdiği rahatsızlık sonucu kendine bakamaz hale gelen vatandaşımız yaklaşan kış şartlarında küçücük bir çadır içinde hayat mücadelesi. Başkanımız Alim Karaca talimatı ve oğuz başkanımızın desteği ile zabıta müdürümüz ve kültür sosyal işler müdürümüz İlksen Halime OK hanımın en hızlı şekilde ev eşyası ve yaşamsal malzeme tedariki ile Fethiye’mizin çocuğu parktan çadırdan kurtarılarak belediyemizce kiralanan eve eşyalarıyla yerleştirilmiştir. “ paylaşımı yapıldı. (HABER MERKEZİ)

356 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle