Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

Fethiye Birey Eğitim Kurumları, Polis Haftasını Kutladı

Erkan Ilik | 05 Nisan 2022 | Eğitim, Genel, Güncel A- A+

Fethiye Birey Eğitim Kurumları, Türk Polis Teşkilatının 177. yıl dönümü ve Polis Haftası dolayısıyla Fethiye İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan ve polisleri ziyaret etti.

Türk Polis Teşkilatının 177. yıl dönümü ve Polis Haftası dolayısıyla Fethiye Birey Eğitim Kurumları öğrencileri öğretmenleri eşliğinde Fethiye İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan’ı makamında ziyaret etti. Öğrencilerle yakından ilgilenen Ayhan, öğrencilerin merak ettiği soruları cevapladı. Öğrenciler, öğretmenleri eşliğinde Ayhan’a çiçek takdiminde bulunup, 10 Nisan Polis Haftasını kutladılar.

İsmail Ayhan’ın ziyareti sonrası İlçe Emniyet Müdürlüğünü gezen öğrenciler, görevi başında olan polislere başarılar dilediler. Polislerin yakından ilgilendiği öğrencilere küçük bir sürpriz hazırlayan polisler, minik öğrencilere oyuncak polis arabası hediye etti.

Fethiye Birey Okullarından yapılan açıklamada; “Toplumun huzuru ve güvenliği için fedakarca çalışan, emniyet mensuplarımızın Polis Haftası’nı kutluyoruz.

Görevi başında şehit olan kahraman polislerimizi rahmet ile anıyor, kahraman gazilerimize de minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz” ifadeleri kullanıldı. Haber Merkezi

79 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle