Hoşgeldiniz  
.................................................................................. ...................................................................

AVUKAT AYBİKE ŞAHİN’E HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN ZİYARETİ

Erkan Ilik | 27 Eylül 2020 | Genel, Güncel, gundem, Mugla, Siyaset, siyasi A- A+

AVUKAT AYBİKE ŞAHİN’E HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN ZİYARETİ

Fethiye’nin tanınmış eski siyasetçilerinden ve iş adamı Mustafa Toklu ile CHP Fethiye ilçe başkanı Mehmet Demir; Fethiye’mizin genç avukatlarından Aybike Şahin’i ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundular. İngiltere Fieldfisher hukuk şirketinin Londra ofisinde bir süre staj yapan, akabinde mesleğine İstanbul’da devam eden Şahin, gerek gayrimenkul gerek yabancılar hukuku alanlarında edindiği tecrübeler ışığında memleketi Fethiye’de; kendi hukuk bürosunu kurarak hizmet etmeye başladı. Mustafa Toklu ve CHP ilçe başkanı Mehmet Demir; genç avukat Aybike Şahin’e görevinde başarılar dilediler.

“Mustafa Toklu ve Mehmet Demir’in ziyaretinden dolayı teşekkür eden avukat Aybike Şahin konuşmasında “Mehmet bey ve Mustafa beye ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederim. Genç bir avukat olarak elimizden geldiğince hukuk, hak ve adaletin peşinden koşmaya devam edeceğiz. Onların tecelli etmesi adına elimizden geleni yapacağız” dedi. CHP İlçe Başkanı Mehmet Demir’de konuşmasında “Aybike hanımın hukuk bürosunun açılışına, hayırlı uğurlu olsun için geldik. Başarılı olmasını temenni ediyoruz. Sevdiğimiz bir kardeşimiz. Şu an adalet yok denecek bir durumdayız. Ancak inancımı kaybetmiş değilim. Atatürk’ün izinde yürüyen hukukçular var. Onlara güveniyoruz, onlarla birlikte hareket edeceğiz. Atatürk ilke ve inkılaplarını savunan hukukçularla birlikte bu yolda yürüyeceğiz” dedi. Mustafa Toklu’ da açıklamasında “Türkiye’de herkesin hukuka ihtiyacı olduğu bir dönemde genç kardeşlerimizin hukuka sarılmaları, hukuku meslek edinmeleri bizleri sevindiriyor, gurur duyuyoruz. Hukuk herkese lazım. Onun için bugünde nasıl öğretmene, doktora ihtiyacımız varsa hukukçulara da çok ihtiyacımız var. Hukuku, adaleti temsil edecek olan genç kardeşimize başarılar diliyoruz” dedi.(HABER/FOTO-Şule Uğur)

 

 

286 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,3731
EURO 9,7845
BIST 1,1681
ALTIN 506,53

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle