Hoşgeldiniz  
.................................................................................. ...................................................................

CHP FETHİYE’DEN İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERE TABLET

Erkan Ilik | 01 Ekim 2020 | Eğitim, Genel, Güncel, gundem, Mugla, Siyaset, siyasi A- A+

CHP FETHİYE’DEN İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERE TABLET
Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanlığı tarafından Fethiye’deki ihtiyaç sahibi öğrenciler için tablet kampanyası başlatıldı. CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir; kampanyayı 75 tablet ile başlattıklarını belirterek, en kısa sürede tabletlerin ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılacağını, ifade etti.
“ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN TABLET KAMPANYASI BAŞLATTIK”
Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir yapmış olduğu açıklamada “Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanlığı olarak ihtiyaç sahibi öğrencilerimiz için tablet kampanyası başlattık. Kendi imkanlarımızla 75 tablet aldık ve kısa süre içersinde dağıtımını yapacağız. Tabletlerimiz en kaliteli olandandır. Sim kartı ve internet bağlantılıdır. Evinde tableti olmayan çocuklarımız var. Uzaktan eğitime bağlanabilmek için her evin tableti ve interneti olmasını istiyoruz. Tüm kuruluşlara ve hayır severlere sesleniyoruz ve kampanyamıza destek olmalarını bekliyoruz” dedi. CHP Fethiye İlçe merkezinde başlatılan tablet kampanyasına CHP’li Belediye Meclis üyeleri, parti yöneticileri ve partililer de destek verdi. Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir konuşmasında “CHP ilçe örgütü ve hayırseverler olarak birlik beraberlik içerisinde Fethiye’de ihtiyaç sahibi öğrencilere tablet desteği kampanyası başlattık. İlçemizdeki odalarımıza ve sivil toplum kuruluşlarımıza sesleniyoruz, bu kampanyaya destek için davet ediyoruz. Her evde tablet olmasını istiyoruz ve bu kampanyaya CHP ilçe örgütü olarak 75 tablet ile katkıda bulunuyoruz. Biz CHP olarak büyük bir aileyiz. İhtiyaç sahibi öğrencilerimizin kapılarını çalarak, misafirleri olup tabletlerimizi en kısa sürede dağıtacağız. Biz Fethiye’de güzel şeyler yapmak için ekibimle birlik beraberlik içerisinde bu yola çıktık. Bu yolda tüm arkadaşlarımızla birlikte dimdik ayaktayız. Fethiye’de bu yola çıkarken iktidar olma sözü vermiştik ve bu sözümüzü de yerine getireceğiz” dedi.(HABER/FOTO-Şule Uğur)

390 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,3465
EURO 9,6728
BIST 1,1649
ALTIN 504,34

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle