Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Şükrü Ayyıldız, “Saatcı’yı Dimdik Ayakta Tutan Fethiyelilere Teşekkür Ediyorum”

Erkan Ilik | 10 Nisan 2014 | Güncel A- A+

Muğla Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Şükrü Ayyıldız, Fethiye Şoförler Odası Başkanı Hayri Topçu ve Fethiye Pazarcılar Odası Başkanı Adem Hıra, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’ya tebrik ziyaretinde bulundular.

Ziyarette konuşan Muğla Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliği Başkanı Şükrü Ayyıldız, “Oda başkanlarımız ile birlikte Başkanımız Behçet Saatcı’yı kutlamak için buraya geldik. Ben kendisini çok seviyorum ve sayıyorum. Behçet Başkanımızın esnaflara, sanatkârlara ve şoförlere verdiği değeri iyi bildiğim için ve kendisini çok iyi tanıdığım için başkanımdan kopamıyorum. Benim kopamadığım gibi gördüm ki, parti değiştirmesine rağmen yine kendisini dimdik ayakta tutan tüm Fethiyelilere teşekkür ediyorum. Fethiyelilerin, Başkan Saatcı’nın değerini bilmeleri beni çok mutlu etti. Ben şimdiye kadar başkanın kapısının bir kez bile kapalı olduğunu görmedim. Keşke herkes Behçet Saatcı gibi olabilse…” dedi.

Başkan Behçet Saatcı ise, “Muğla’daki sivil toplum örgütleri arasında en fazla değer verdiğim ağabeylerimden bir tanesi. Kendisinin sözlerine teşekkür ediyorum. Biz buraya gökten zembille gelmedik. Fethiyelilerin teveccühü ile geldik. STK’larla olan ilişkimiz artarak devam edecek. Biz Fethiyelilere hizmet etmekle mükellef olduğumuzu çok iyi biliyoruz. Ben ziyaret eden değerli kardeşlerime teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.(FG)

Şükrü Ayyıldız, “Saatcı’yı Dimdik Ayakta Tutan Fethiyelilere Teşekkür Ediyorum” (1)_640x427 Şükrü Ayyıldız, “Saatcı’yı Dimdik Ayakta Tutan Fethiyelilere Teşekkür Ediyorum” (2)_640x427 Şükrü Ayyıldız, “Saatcı’yı Dimdik Ayakta Tutan Fethiyelilere Teşekkür Ediyorum” (3)_640x427

503 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle