Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ............................................... ..........................................................

Seydikemer Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’ne Ramazan Girgin Atandı

Erkan Ilik | 23 Ekim 2020 | Genel, Güncel, gundem, Kültür, Mugla, Siyaset, siyasi A- A+

Seydikemer Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’ne Ramazan Girgin Atandı
Ramazan Girgin 19 yıl Yatağan Termik Santralde görev yaptıktan sonra buradaki Mali İşler Ve Ticaret Şube Müdürlüğü görevinden, yapılan özelleştirme ile birlikte ayrılarak Fethiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğüne araştırmacı olarak atandı. Yaklaşık 6 yıldır Fethiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünde araştırmacı olarak görev yapan Ramazan Girgin Bakanlık oluru ile Seydikemer’e Müdür olarak atandı. Seydikemer Gençlik ve spor ilçe Müdürlüğü’ne vekaleten Fethiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Harun Reşit Yiğit bakıyordu. Bakanlık tarafından yapılan atamayla birlikte Fethiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünde görev yapan Ramazan Girgin Bakanlık oluru ile Seydikemer’e Müdür olarak atandı. Girgin hiç vakit kaybetmeden görevine başlarken ilçede sporla uğraşan vatandaşlar tarafından bu atama sevinçle karşılandı.
Ramazan Girgin; 1972 doğumlu evli ve 2 çocuk babasıdır. Arapça ve az düzeyde Fransızca bilmektedir. Fethiye Memur-Sen İlçe Temsilcisi olan Girgin ayrıca, Büro Memur-Sen Muğla Şube Yönetim kurulu üyeliği, Muğla Önder Şube Yönetim Kurulu Üyeliği ve Bazı STK’larda da aktif olarak görev yapmaktadır. (HABER/ŞULE UĞUR)

1766 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,6383
EURO 10,3281
BIST 12,0758
ALTIN 495,33

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle