Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Saatcı “Söyleme Devri Bitti, Yapma Devri Başladı!”

Erkan Ilik | 10 Nisan 2014 | Güncel, Siyaset A- A+

Fethiye Belediye Başkanlığı’na 4. kez büyük bir zaferle seçilen Behçet Saatcı ve beraberinde 8 meclis üyesi İlçe Seçim Kurulu Başkanı Özen Yakar’dan mazbatalarını aldılar. Seçim döneminde herkesin meydanlarda bir şeyler söylediğini ifade eden Başkan Saatcı, “Büyük Fethiye ile 1999 yılında başladığımız güne döndük bir yerde… Bu yüzden artık söyleme devri bitti, yapma devri başladı” ifadelerini kullandı.

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’yla beraber, Mehmet Yılmaz Cesur, Mete Atay, Besir Pehlivan, Nurkaya Gündoğdu,  Alaattin Yıldırım,  Mehmet Sezgin, Mehmet Ünsal ve Hasan Yöntem de mazbatalarını aldılar.

İlçe seçim kurulunda, İlçe Seçim Kurulu Başkanı Özen Yakar, Saatcı’nın, 30 Mart 2014’te mahalli idareler seçimiyle ilgili oylama sonucu dördüncü kez Fethiye Belediye Başkanlığı’na seçildiğini belirterek, tebrik etti ve başarılarının devamını diledi.

Mazbatasını aldıktan sonra gazetecilerin ‘Söylemek istediğiniz mesajlarınız nelerdir?’ sorusuna cevap veren Saatcı, “Büyük Fethiye ile 1999 yılında başladığımız güne döndük bir yerde… Herkes seçim meydanlarında söylemek istediklerini söylediler. Bu yüzden artık söyleme devri bitti, yapma devri başladı. Allah utandırmasın. Bu seçim diğer 3 seçimden çok farklıydı. Bu konuda ne demek istediğimi saygıdeğer Fethiyeliler çok iyi biliyor. Kendilerine müteşekkirim” dedi.(FG)

Saatcı “Söyleme Devri Bitti, Yapma Devri Başladı!” (1)_640x427 Saatcı “Söyleme Devri Bitti, Yapma Devri Başladı!” (2)_640x427 Saatcı “Söyleme Devri Bitti, Yapma Devri Başladı!” (3)_640x427 Saatcı “Söyleme Devri Bitti, Yapma Devri Başladı!” (4)_640x427 Saatcı “Söyleme Devri Bitti, Yapma Devri Başladı!” (5)_640x427 Saatcı “Söyleme Devri Bitti, Yapma Devri Başladı!” (6)_640x427 Saatcı “Söyleme Devri Bitti, Yapma Devri Başladı!” (7)_640x427

 

 

406 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle