Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ............................................... ..........................................................

 OSB Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Erkan Ilik | 30 Ekim 2020 | Genel, Güncel, gundem, Mugla, Sağlık, Siyaset, siyasi, Spor A- A+

Seydikemer Tarıma Dayalı Hayvancılık İhtisas OSB, kurulum  yolunda hızlı adımlarla ilerliyor.  Seydikemer ilçesinde bölge hayvancılığının çehresini değiştirecek olan OSB kuruluşunda gelinen son nokta hakkında üretici ve girişimcilere yönelik bilgilendirme yapıldı.

Pandemi tedbirlerine özen gösterilerek gerçekleştirilen toplantıya, Seydikemer Kaymakamı Ahmet Güneri, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Ötgöz, Tarım ve Orman Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdürlüğü Organize Tarım ve Hayvancılık Bölgeleri Daire Başkanı Deniz Oruç, İl Tarım ve Orman Müdürü Barış Saylak ile STK Temsilcileri, şube müdürleri ile üretici ve girişimciler katıldı.

Toplantıda konuşan İl Müdürü Barış Saylak; “Bölge hayvancılığı ve sanayisi açısından çok önemli bir proje. Sadece Fethiye Seydikemer bölgesi için değil, Muğla, Denizli, Burdur, Antalya İllerimiz için çok önemli bir projedir. Muğla Valisi Sayın Orhan Tavlı beyefendi ile de Hayvancılık Organize Sanayi Bölgemizin kurulacağı alanı gezdik. Kendisi de bu projenin destekçisi olduğunu belirtti. Bizler başladık bu projeye. Başlamak başarmanın yarısıdır. İnşallah projeyi nihayete erdirdiğimizde bölgemiz için çok faydalı olacaktır” dedi.( Haber merkezi)

346 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,7662
EURO 10,4066
BIST 12,1134
ALTIN 500,52

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle