Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Milletvekili Gökcan “Seydikemer Hastanesini Yıl Sonunda Açmayı Hedefliyoruz”

Erkan Ilik | 27 Ağustos 2022 | Genel, Güncel, Sağlık A- A+

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan,  AK Parti Seydikemer  İlçe Başkanı Salih Gümüş ve Kadın Kolları Başkanı Zeynep Yalçınsoy ile birlikte yapımı devam eden Seydikemer Devlet Hastanesi’nde  incelemelerde bulundu.

Millletvekili Gökcan, yetkililerden inşaat süreci  ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.AK Parti Muğla Milletvekili incelemeleri sonrası hastane ile  ilgili açıklama yaptı.

Milletvekili Gökcan:  150 yatak  kapasiteli toplam kapalı alanı  32.564.47 m2 olan hastanemizi bu yıl sonunda hizmete sokmayı planladık.

Seydikemer Devlet Hastanesi’nin ortalama sabit 200 bin  nüfusa, yaz aylarında ise 400 bin  nüfusa hizmet vereceğini  belirten Milletvekili Gökcan şunları kaydetti.

“Seydikemer   Devlet  Hastanemiz  modern mimarisi ile  son teknolojiye sahip tıbbi cihazlarla donatılarak, konforlu hasta ve muayene odaları ile hizmet verecektir.Hastane binamızın  fiziki gerçekleştirme olarak % 90 oranını aşmıştır. Akıllı bina teknolojisi ve Dijital Hastane (HIMSS7) standartlarına uygun alt yapı kurulum faaliyetleri yürütülmektedir.Muğlalı hemşerilerimize her alanda olduğu gibi sağlık alanında da en iyi şartlarda hizmet vermeye devam edeceğiz.

Bu süreçteki ilgi ve destekleri için Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin Koca’ya sevgili hemşerilerim adına en kalbi teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum.Hastanemiz  şimdiden hemşerilerimize hayırlı uğurlu olsun.”

80 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle