Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

MHP’li Tanır’dan Zabıta Müdürü Ayat’a Ziyaret

Erkan Ilik | 06 Eylül 2022 | Genel, Güncel, Siyaset A- A+

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seydikemer Belediye Meclis Üyesi Veteriner Hekim Mustafa Tanır, Seydikemer Belediyesi Zabıta Müdürü Halil Ayat’ı ziyaret ederek Zabıta Teşkilatı’nın 196. yıl dönümü ve 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftası’nı kutladı.

Zabıta Teşkilatı’nın 196. yıl dönümü ve 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftası dolayısıyla MHP Seydikemer Belediye Meclis Üyesi Mustafa Tanır, Seydikemer Belediyesi Zabıta Müdürü Halil Ayat’ı makamında ziyaret ederek, haftalarını kutladı.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Zabıta Teşkilatı’nın belediyelerinin gören gözü, işiten kulağı olduğuna dikkat çeken Tanır, “Zabıta Teşkilatımız belediye ile vatandaşlarımız arasında köprü vazifesi görmektedir. Zabıtalar, belediyelerin halka yansıyan yüzü, belediyelerin halkla doğrudan temasıdır. Zabıta teşkilatı ilke, özveri ve dürüstlüğün simgesidir. Yaptığı uygulama ve denetimlerde vatandaşın esenliği için düzenli bir yaşam alanı hazırlayan belediye zabıtası kentsel yaşama katkı sağlayan önemli bir birimdir. Zabıta Teşkilatının kuruluşunun 196. yıl dönümünde başta Seydikemer’imiz de fedakârca görev yapan Zabıta personelimiz olmak üzere, ülkemizin her yerinde vatandaşımızın, huzuru, sağlığı ve güvenliği için görevini özverili bir şekilde yerine getiren tüm zabıta personelinin Zabıta Haftası’nı kutluyorum” diye konuştu.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Seydikemer Belediyesi Zabıta Müdürü Halil Ayat ise, MHP’li Belediye Meclis Üyesi Mustafa Tanır’a ziyaretinden ve düşüncesinden dolayı teşekkür etti. Haber-Hakan AYKIRI

61 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle