Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Kumluca Ticaret Ve Sanayi Odası Ftso’yu Ziyaret Etti

Erkan Ilik | 01 Nisan 2014 | Güncel A- A+

Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası dün Fethiye Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti. Ziyareti Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat H. Günay, Yönetim Kurulu Üyesi Ertan Parçaoğlu, Genel Sekreter Mesut Bakar ve ARGE Memuru Ebru Yılmaz gerçekleştirdi.

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Akif Arıcan ve Genel Sekreter Füsun Şahin gelen konuklara Fethiye Ticaret ve Sanayi odası hakkında bilgi verdi. TOBB Akreditasyon sistemi ve işleyişi hakkında bilgi alan Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası heyeti ilerleyen zamanlarda iki odanın birlikte ortak çalışmalar içinde olmasını istediklerini dile getirdi.

Yaklaşık 2 saat süren ziyaret sırasında gelen heyet oda birimlerini gezdi ve oda personeliyle tanıştı. Son olarak Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu toplantısına katılan Kumluca heyeti, yönetim kurulu üyeleri ile tanıştıktan sonra odadan ayrıldı.(FG)

Kumluca Ticaret Ve Sanayi Odası Ftso’yu Ziyaret Etti (1)_640x447 Kumluca Ticaret Ve Sanayi Odası Ftso’yu Ziyaret Etti (2)_527x480 Kumluca Ticaret Ve Sanayi Odası Ftso’yu Ziyaret Etti (3)_640x425 Kumluca Ticaret Ve Sanayi Odası Ftso’yu Ziyaret Etti (4)_640x425 Kumluca Ticaret Ve Sanayi Odası Ftso’yu Ziyaret Etti (5)_640x425

941 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle