Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Kedi Yaş Mama

Erkan Ilik | 25 Nisan 2022 | Genel, Güncel A- A+

Kedi Yaş Mama

Kediler için en sağlıklı olan mama çeşitleri olan yaş mamalar aynı zamanda kedi hastalıklarının da oluşumunu engellemektedir. Genel olarak kedi yaş mama, vitamin ve protein bakımından kedinizin ihtiyacı olan tüm besinleri karşılamaktadır. Ayrıca yaş mamalar her yaş grubu kediler için tüketilebilir. Sadece tavuklu olan yaş mamalar 7 yaş ve üzeri kediler için kullanılmalıdır.

Kedi Yaş Mama Çeşitleri

Bu mama çeşitleri farklı boyutlarda üretilmektedir. 80 gram, 100 gram, 200 gram ve 400 gramlık paketlerde satışa sunulmaktadır. Ayrıca biftekli, tavuklu, somonlu ve ton balıklı olmak üzere birçok çeşidi bulanmaktadır. Genel olarak en çok tercih edilen çeşidi ise somonlu ve ton balıklı çeşittir.  Ek olarak yavru kediler için de özel olarak hindili çeşit bulunmaktadır.

Kedi Yaş Mama Fiyatları

Yaş mamaların fiyatları, paket boyutuna ve mamanın özelliğine göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak en pahalı kedi yaş mama, 400 gramlık biftekli mamalardır. Öte yandan 400 gramlık tavuklu mamalarında fiyatları bir miktar yüksektir. 80 gramlık somon mamaların fiyatları ise oldukça uygun fiyatlara sahiptir. Yaş mamalar ile ilgili daha fazla bilgi almak için https://www.avantajal.com/kategori/kedi-yas-mamalari Adresini ziyaret edebilirsiniz.

154 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle