Hoşgeldiniz  
--------------------- ------------------- ------------------ ------------------

KAYMAKAM EYÜP FIRAT DENETİMLERE KATILDI

Erkan Ilik | 03 Mayıs 2021 | Genel, Güncel, gundem A- A+

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, ilçe girişi ve çıkışlarındaki denetim noktalarındaki görevli polis ve jandarma ekiplerini ziyaret etti. Zaman zaman trafikteki sürücü ve yolculara pandemi sürecinde alınması gereken önlemler hakkında uyarılarda da bulunan Kaymakam Fırat, 17 Mayıs tarihine kadar sürecek olan sokağa çıkma kısıtlaması süresince denetimlerin aralıksız süreceğini ifade etti.

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, Fethiye’nin giriş noktasındaki denetimlere katıldı. Çırpı mevkiinde, Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği ve jandarma ekiplerinin gerçekleştirdiği yol kontrolüne katılan Kaymakam Fırat, sürücü ve yolcuların izin belgelerini kontrol etti.

İçişleri Bakanlığınca Kovid-19 nedeniyle tüm Türkiye’de uygulanan 17 günlük tam kapanma kısıtlaması kapsamında İlçe Emniyet müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri Fethiye’de denetimlerini aralıksız sürdürüyor. Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat da, beraberinde Fethiye İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan ve İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı  Rüştü Şen ile birlikte Seydikemer-Fethiye karayolu üzerindekiÇırpı  polis ve jandarma kontrol noktasında denetimlere katıldı. İçişleri Bakanlığı’nın talimatıyla kentin giriş noktalarına kurulan denetim noktalarında, polis ve jandarma ekipleri yolcu ve sürücülerin izin belgelerini kontrol ederek, maske, mesafe kurallarına uyulup, uyulmadığını da kontrol etti. Kurallara uymayan kişilere cezai işlem uygulanırken, bulunan Kaymakam Fırat, 17 Mayıs tarihine kadar sürecek olan sokağa çıkma kısıtlaması süresince denetimlerin aralıksız süreceğini ifade etti.

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat açıklamasının devamında, “Yaşadığımız süreci hepimiz çok iyi biliyor ve yakından takip ediyoruz. Bizde el birliği ile vaka sayılarının düşmesi için gerekli olan tüm çalışmaları yapıyoruz. Bu anlamda hem ilçemizde, hem ilimizde ve hem de ülkemizde vaka sayılarının düşmesi için tüm denetimleri yapıyoruz. Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerimiz ve İlçe Jandarma Komutanlığı bünyesindeki ekiplerimiz bu noktada beraber çalışarak birlikte hareket ediyorlar. Bu anlamda bizde kontrol noktasındaki arkadaşlarımız ile kolay gelsin dileklerinde bulunmak ve trafikteki sürücü ve yolcularla kısa süreli hasbihal etmek adına buradayız. İlçemiz genelinde denetimler aralıksız devam edecektir” şeklinde konuştu.  Haber-Foto/Hakan AYKIRI

203 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,2364
EURO 10,0327
BIST 11,5532
ALTIN 484,91

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle