Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

FTSO ÜYELERİNE TEB’DEN BAHAR KREDİSİ

Erkan Ilik | 16 Mart 2021 | Eğitim, Genel, Güncel, Manşet A- A+

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) işletmelerin yüzünü güldürecek bahar kampanyası başlattı. Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) üyelerinin de yararlanabileceği kampanya kapsamında, işletme sahipleri ilk 3 ay ödemesiz ve sonrasında aylık eşit taksitlerle ödenmek üzere maksimum 36 ay vadeli kredi kullanabilecekler. Kampanya 1 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerli olacak.

TEB Fethiye Şubesi Müdürü Özlem Kölemen Özyer, Fethiye Likya Şubesi Müdürü Ali Fuat Savacı, Seydikemer Şubesi Müdürü Recep Alper Zeybek Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı’ya kampanyanın detayları hakkında bilgi verdi. Başkan Çıralı, FTSO üyesi işletmelere sağlanan kredi desteği için TEB Şube Müdürlerine teşekkür ederek, hayırlı olmasını diledi.

FTSO üyelerinin yararlanabileceği 1 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerli olan TEB Bahar Kredisi kampanyasında, işletmeler ilk 3 ay ödemesiz ve sonrasında aylık eşit taksitlerle ödenmek üzere minimum 3 ay maksimum 36 ay vadeli kredi kullanabilecek. TEB kampanyası uyarınca işletmeler esnek veya eşit taksitli ticari kredi kullanabilecekler ve 3 ila 24 ay için faiz oranı %1.49, 25 ila 36 ay içinse % 1.55 olacak. 3 ay ödemesiz dönemden sonraki ayın ilk taksit tutarı, ana para hariç, 3 aylık ödemesiz dönemin birikmiş faiz tutarı ve BSMV dahil olarak alınacak. Kampanya kapsamında TEB şubeleri üzerinden yapılacak olan taksitli ticari kredi kullanımı için üst limit 500.000 TL olacak. Kullandırılacak kredi tutarı, kredi kullanan üyenin kredibilitesine göre değişiklik gösterebilecek.

TEB şube müdürleri, belirtilen faiz oranlarının piyasa şartlarına göre değişiklik gösterebileceğine dikkat çekerek, her pazartesi güncel faiz oranlarının belirleneceğini bildirdiler.

440 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,8689
EURO 10,4740
BIST 12,1977
ALTIN 499,21

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle