Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

Başkan Soydemir’den “Hayırlı Olsun” Ziyareti

Erkan Ilik | 01 Eylül 2021 | Genel, Güncel A- A+

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Mustafa Çiçek’i ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Geçtiğimiz günlerde Fethiye İlçe Jandarma Komutanlığına atanan Jandarma Binbaşı Mustafa Çiçek’e “Hayırlı Olsun” ziyaretleri sürüyor. Komutan Çiçek’i son olarak Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, beraberinde başkan yardımcısı Veli Uysal ve denetim kurulu üyesi ve Tuzla Mahallesi Muhtarı Bekir Çalış  ile birlikte ziyaret ederek, yeni görevinde “Hayırlı Olsun” dileklerinde bulunarak başarılar diledi.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret hakkında kısa değerlendirmede bulunan Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir,”Geçtiğimiz günlerde Rüştü Şen Binbaşımızdan boşalan makama atanan Jandarma Binbaşı Mustafa Çiçek komutanımız atanmıştır. Bu anlamda yeni görev yerinde kendisine başarılar dilemek adına bu ziyaretimizi gerçekleştirdik. Misafirperverliği için kendisine de çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir ve beraberindeki heyetin ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Mustafa Çiçek ise, teşekkürlerini iletti.  Haber-Foto/Hakan AYKIRI

410 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle