Hoşgeldiniz  
..................................................................................

BAŞKAN OTGÖZ, “BU TARZ ORGANİZASYONLAR ÇOĞALMALI”

Erkan Ilik | 21 Eylül 2020 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem, Kültür, Mugla, Sağlık, Siyaset, siyasi, Spor A- A+

BAŞKAN OTGÖZ, “BU TARZ ORGANİZASYONLAR ÇOĞALMALI”
Uluslararası Patara 2020 Gran Fondo Bisiklet Yarıs¸ı tamamlandı. Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ederek; “Bu tarz organizasyonlar Seydikemer’imizin tanıtımında büyük rol oynuyor. Bu organizasyonlar çogalmalı” dedi.
Kültür ve Turizm Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Türkiye Bisiklet Federasyonu işbirliğiinde, Kaş ile Seydikemer Belediyelerinin desteğiyle gerçekleştirilen organizasyonun 71 kilometrelik Patara-Seydikemer etabı büyük çekişmelere sahne oldu. Renkli bir atmosfere ev sahipliği yapan Seydikemer’de sporcuları; Seydikemer Kaymakamı Ahmet Güneri AK Partili Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir ve Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, karşıladı. Yarışların ardından Seydikemer Merkezinde ödül töreni düzenlendi. 71 kilometrelik Patara-Seydikemer etabında ilk 3’e giren sporcular ödüllerini AK Parti Muğla Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir’in elinden aldı. Kadınlar kategorisinde ilk 3’e giren sporculara ödüllerini Milletvekili Yelda Erol Gökcan, erkekler kategorisinde ilk 3’e giren sporculara ödüllerini Milletvekili Mehmet Yavuz Demir verdi. Seydikemer Belediye Bas¸kanı Yakup Otgöz’de ilk 3’e giren sporculara madalyalarını takdim etti. Cumhurbas¸kanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür eden Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, “Cumhurbaşkanımızın 2020 yılını Patara Yılı ilan etmesinden dolayı bu sene bölgemiz bisiklet yol yarışlarına ev sahipliği yaptı. Bu tarz yarışların Seydikemer ve bölgemizin tanıtımına sağladığı katkı oldukça fazla. Dünyadan ve Türkiye’nin hemen her yerinden sporcular yarışmak için buraya geldi. 2021 Yılı da Patara Yılı ilan edilirse bu tarz organizasyonların destekçisi olacağız” dedi. Muğla Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir ‘de konuşmalarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ettiler.

430 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,8948
EURO 9,3273
BIST 1,1813
ALTIN 484,31

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle