Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

“AKDENİZ BOBİNAJ VE SOĞUTMA” FETHİYE ŞUBESİ HİZMETE GİRDİ

Erkan Ilik | 25 Ekim 2020 | Genel, Güncel, gundem, Mugla, Siyaset, siyasi A- A+

 

“AKDENİZ BOBİNAJ VE SOĞUTMA” FETHİYE ŞUBESİ HİZMETE GİRDİ

2014 yılından beri beyaz eşya ve klima sektöründe faaliyet gösteren Akdeniz bobinaj Soğutma Ortaca’dan sonra Fethiye’ de şubesini açtı. Akdeniz Bobinaj Fethiye şubesi uzman kadrosu ile Babataşı mahallesi 809. Sok. No:7/A adresinde hizmet vermeye başladı.

2002 yılından bu yana bobinaj, beyaz eşya ve klima sektöründe kendini tanıtan Akdeniz bobinaj soğutma firmasının sahibi Adem Demiryürek açıklamasında “2002 yılından beri bu sektörün içinde yer aldım. 2014 yılından itibaren kendi iş yerimi açtım. Aşağı yukarı yedi yıldır kendi iş yerimizde hizmet vermekteyiz. Fethiye de belirli bir müşteri portföyümüz oluştu. Etkin çevremizin taleplerini kolaylaştırmak adına bizde Fethiye’de şubemizi açtık. Nüfus yoğunluğu Ortaca’ dan daha fazla ve bir çok müşterimiz var. Fethiye’nin bir soğutmacıya ihtiyacı olduğuna karar verdik ve iş yerimizi açtık. Fethiye’den daha önce müşterilerimiz olduğu için zorlanmayacağımızı düşünüyorum. İlk 1 yıl kendimizi tanıtacağız. Akdeniz bobinaj ve soğutma olarak daha çok beyaz eşya, klima tamiri üzerine çalışıyoruz. Asıl mesleğimiz bobinaj, elektrikli motor sarımı, tamiri, bakımı yapmaktayız. Firma olarak çalıştığımız markalar eco terma, esco bexel in beyaz eşyalarını satıyoruz. Bu firmaların ürünlerinden müşterilerimizden olumlu sonuç alıyoruz” dedi. Akdeniz bobinaj soğutma Fethiye şubesi yöneticisi Ayvaz Erişen’de yaptığı açıklamada “Adem beyle çalışmaya başlamadan önce farklı sektörlerde çalıştım. Adem beyin gerek piyasadaki profesyonelliği, gerekse ahlaki çalışma üslubu benim hoşuma gitti. Bende ticaretin farklı bir kanalından geliyorum. Adem bey Ortaca, Dalaman, Fethiye bölgesinde kendini kanıtladı. Ortaca’da olmasına rağmen Fethiye’de de müşteri yoğunluğu var. Fethiye’de ki şubede birlikte çalışmaya karar verdik. Gayette iyi gidiyoruz. Ticaret arz talep dengesi üzerine olduğu için bizde müşterilerimiz tarafından talep edilen çalışmayı en uygun şekilde sağlayacağız. Bu konuda yeterli donanıma sahibiz. Elimizden geldiğince bu sektörde başarılı adımlar atacağız” dedi.

304 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,5145
EURO 10,1487
BIST 11,9021
ALTIN 498,88

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle