Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

TOPATEŞ “SÜPER LİG FETHİYE’NİN HAKKI”

Erkan Ilik | 05 Eylül 2020 | Genel, Güncel, Manşet, Siyaset, Spor A- A+

TOPATEŞ “SÜPER LİG FETHİYE’NİN HAKKI”
Lokman Hekim Fethiye Belediyespor Kulüp Genel Sekreteri Yavuz Topateş, www.egevakti.com’a yapmış olduğu özel açıklamaları gazetemiz ile de paylaştı. Yavuz Topateş; gazetemiz muhabirine “Süper Lig Fethiye’nin Hakkı’dır” mesajını verdi. Yavuz Topateş açıklamasında; Lokman Hekim Fethiyespor Kulübü ve taraftarının Basketbol Süper Ligi’ni çok istediğini belirterek, başvuru için tüm hazırlıklara başladıklarını belirtti. Yavuz Topateş “Süper Lig Fethiye’nin hakkı. Biz ikinci sıradayız. Denizli ekibini süper lig de görmek isteriz. Üzgünüz biz 2. sıradayız. Onlar 1 sene daha beklesinler. Zannediyorum ki sırada Fethiye var. Basketbol camiası için inşallah hayırlı olur” dedi.
“BAŞKAN ALİM KARACA AÇIKÇA DEKLARE ETTİ”
Yavuz Topateş yapmış olduğu açıklamada “Biz süper lige çıkmak ve olabildiğince kalmak istiyoruz. Zaten bu sene transferlerimiz ve kadromuz süper lig ayarında oyunculardı. Bunları biraz daha destekleyip yabancı oyuncularla sıkı bir kadroyla süper ligde yer almak istiyoruz. Geçen sene ve ondan önceki sene basketbol takımımızın isim sponsoru olan Lokman Hekim Esnaf Hastanesi ile Belediye Başkanımızın moderatörlüğünde bir imza protokolümüz vardı. Kendileriyle 2020-2021 sezonu için de tekrar anlaştık. Orada belediye başkanımız Alim Karaca açıkça deklare etti. Başkanımız; Lokman Hekim Fethiye Belediye Basket takımını süper ligde görmek istiyor. Bu konuda hem belediye olarak üzerimize düşen görevi yapacağımızı hem de şehirden gerekli desteği beklediğini ifade etti. Bu konuda da hem Fethiyeli taraftarlar hem de İstanbul’da yaşayan Fethiyeli taraftarlar, destek kampanyasını başlattılar. Fethiyespor 1933 grubu da sosyal medyadan bir kampanyaya imza atıyor” dedi.
“18 EYLÜL’E KADAR TÜM EVRAKLARIMIZI TAMAMLARIZ”
Açıklamasına devam eden Yavuz Topateş “Biz de neticede bir belediye takımı olduğumuz için halkın isteklerine ve taleplerine sırtımızı dönmemiz mümkün değil. Bugünden itibaren çok hummalı bir şekilde bütün yöneticilerimiz hemen görev bölüşümü yaptık. 4 bir koldan evrakların tamamlanması için girişimlerimizi başlattık. Zannediyorum, büyük bir aksilik olmazsa federasyonun öngördüğü tarihe kadar yani 18 Eylül’e kadar tüm evraklarımızı tamamlarız. Federasyondan ek süre talebimiz de maalesef, olağan üstü yönetim kurulu toplantısı gerektirdiği için red edilmişti. Bu defa yeterli vaktimiz var. Denizli’yi de süper lig de görmek istiyoruz. Üzgünüz biz 2. sıradayız. Onlar 1 sene daha beklesinler. Zannediyorum ki sırada Fethiye var. Basketbol camiası için inşallah hayırlı olur” diye devam etti. Süper ligde kalıcı olmak istediklerinin altını çizen Topateş, “Biz süper lige çıkmak ve olabildiğince kalmak istiyoruz. Asansör bir takım olmak istemiyoruz. Zaten bu sene transferlerimiz ve kadromuz süper lig ayarında oyunculardı. Bunları biraz daha destekleyip yabancı oyuncularla sıkı bir kadroyla süper ligde yer almak istiyoruz” dedi.

487 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle