Hoşgeldiniz  

Milletvekilleri Demir ve Gökcan’dan Yeni Yatırım Müjdeleri…

Erkan Ilik | 07 Nisan 2021 | Genel, Güncel, gundem A- A+

Milletvekilleri Demir ve Gökcan’dan Yeni Yatırım Müjdeleri…

AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir ve Yelda Erol Gökcan:  Muğla’da son 2,5 yılda Muğla’mıza 6 Milyar TL’den fazla kaynak aktarılmasını sağladık.

AK Parti Muğla Milletvekili Demir ve Gökcan, yaptıkları açıklamada; eğitimden, üniversite ve sağlığa,  altyapıdan çevreye, gençlik ve spordan aile ve kadınlara, enerjiden kültür ve turizme, ulaşımdan içme suyu, gölet ve dere ıslahlarına kadar her alanda Muğla’ya yatırımlara devam ettiklerine işaret ederek, şu bilgileri paylaştı:  Son olarak da yaptığımız girişim ve görüşmelerimiz olumlu sonuç verdi. Milas İlçemiz Güllük Mahallesi’ndeki Hazine’ye ait araziyi“Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu” yapılmak üzere İl Sağlık Müdürlüğümüze tahsis ettirdik.

Menteşe İlçemiz Akkaya Mahallesi’nde bulunan Hazine arazisininde“Çim Yüzeyli Futbol Sahası ve Spor Tesisleri” yapılmak üzere Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze tahsisini sağladık.

Demir ve Gökcan: Sağlık yatırımlarını titizlikle takip ediyoruz.

Milletvekilleri Demir ve Gökcan, özellikle pandemi sürecinde sağlığın ve sağlık yatırımlarının öneminin bir kat daha arttığını belirterek; “sağlık yatırımlarına çok özel önem veriyoruz ve hemşerilerimizin en modern şartlarda sağlık hizmeti alması için çalışıyoruz. Bunun için de sağlık yatırımlarını titizlikle takip ediyoruz” dedi.

Demir ve Gökcan: Gençlerimiz için yeni spor tesisleri kazandırmaya devam ediyoruz…

Gençliğe ve spora verdikleri önemin gereği olarak da hemen hemen tüm ilçelerimize spor tesisleri kazandırdıklarını ifade eden Demir ve Gökcan, “Menteşe ilçemize de yeni bir spor tesisi kazandırıyoruz, gençlerimize hayırlı olsun” şeklinde açılmada bulundu.

Milletvekilleri Demir ve Gökcan açıklamalarında; bu süreçte Muğla’mıza özel destek, ilgi ve yardımları için başta Genel Başkanımız Liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN olmak üzere tüm Bakanlarımıza, hemşerilerimiz adına teşekkür ediyor,  şükranlarımızı sunuyoruz ifadelerine yer verdi.

 

 

344 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,1550
EURO 9,7089
BIST 11,2284
ALTIN 457,33

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle