Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

Mahalle Muhtarlarına Sertifikaları Verildi

Erkan Ilik | 26 Kasım 2021 | Genel, Güncel A- A+

Muğla İl Göç İdaresi Müdürlüğü bilgilendirme ve İlçe Nüfus Müdürlüğü Mekansal Adres Kayıt Sistemi eğitimi; Fethiye Kaymakamlığı Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Görevliler, mahalle muhtarları bilgilendirdi.

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat’ın katılımıyla gerçekleşen etkinlik öncesinde mahalle muhtarlarına, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından gönderilen; hatıra ormanı sertifikası takdim edildi. Sertifika töreninin ardından Muğla İl Göç İdaresi Müdürlüğü bilgilendirme ve İlçe Nüfus Müdürlüğü Mekansal Adres Kayıt Sistemi eğitimi yapıldı.

Toplantı hakkında açıklamada bulunan Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, “Pandemi sürecinde muhtar arkadaşlarımızı çok fazla bir araya getirmemeye gayret ediyoruz. Hazır toplantı yapmışken, birkaç kurumu muhtarlarımız ile buluşturmak istedik. Göç İdaresi Müdürlüğü’nün çalıştayı kapsamında bir sunum yapılacak. Bunun yanında diğer kurumlar ve birimlerimiz ile ilgili istişareler olacak. Katılımlarından dolayı muhtarlarımıza ve kurum görevlilerimize teşekkür ediyorum” dedi. Haber-Hakan AYKIRI

225 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle