Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

KAYMAKAM FIRAT BASIN İLE BİR ARAYA GELDİ

Erkan Ilik | 20 Ağustos 2020 | Eğitim, Genel, Güncel, Kültür, Manşet, Mugla, Siyaset A- A+

KAYMAKAM FIRAT BASIN İLE BİR ARAYA GELDİ
Göreve yeni başlayan Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat Fethiye’de yerel basın ile bir araya geldi. Trabzon Of kaymakamlığından Fethiye Kaymakamlığına atanan Kaymakam Eyüp Fırat; yerel ve ulusal basın mensuplarıyla bir araya geldi. Fethiye Orman İşletme Müdürlüğü Ömer Eşen Sosyal tesislerinde basın mensuplarına kahvaltı etkinliği düzenleyen Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat “Fethiye’deki basınımızla tanışmak ve bilgi alışverişinde bulunmak için bir araya geldik” dedi. Kahvaltı organizasyonuna katılan Fethiye’deki yerel ve ulusal basın mensupları kendilerini tanıttıktan sonra Fethiye Gazeteciler Derneği Başkanı Osman Baykuş ile Muğla İnternet Gazeteciler Derneği Başkanı Seda Köktener birer konuşma yaptılar.

“FETHİYE’YE GENÇ VE DİNAMİK BİR KAYMAKAM”
Fethiye Gazeteciler Derneği Başkanı Osman Baykuş konuşmasında “Uzun zamandan bu yana ilk defa Fethiye’ye genç ve dinamik bir kaymakam geldi. Geldiği günden bu yana kendini yakından takip ediyorum. Bir açıklamasında ‘Ben makamda değil, sokakta kaymakamlık yapacağım’ ifadesini kullandı. Bildiğiniz gibi Fethiye’nin bazı birikmiş sorunları vardı. Bunlar üzerine konuştuk. Kısa sürede bunların tespit edilip, çözüm adına başarılı adımlar atılacağına inanıyoruz. Fethiye’de güçlü bir basın var. Basın, sivil toplum kuruluşları ve siyasi partiler işbirliği yaparak; Fethiye’nin birçok sorununun kısa sürede çözebileceğimize inanıyorum” dedi.
“BASIN İLE BULUŞMASI BİR İNCELİKTİR”
Muğla İnternet Gazetecileri Derneği aynı zamanda SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener konuşmasında “Bu organizasyon için Sayın Kaymakamımıza teşekkür ediyoruz. Göreve yeni başladı. Kendisi renkli bir kişiliğe sahip. Sohbet toplantımızda şehrimize bakış açısını söyledi. Fethiye ile ilgili düşüncelerini paylaştı. Bu anlamda Fethiye’ye ciddi bir hareket geleceğini düşünüyorum. İnşallah her şey umduğumuz gibi gider. El birliği ile ilçemizin bir yerlere ulaşması adına elimizden geleni yapacağız. Bu düşüncelerinden dolayı da kendilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sayın Kaymakamımızın basın ile buluşması bir inceliktir. Çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi.

 

“BİR İLÇENİN NABZINI TUTAN YEREL BASINDIR”
Katılımdan dolayı teşekkür eden Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat’ta konuşmasında “Bugün basın mensuplarımız ile bir araya geldik. Bir ilçenin nabzını tutan yerel basındır. Arkadaşlarımızla fikir alışverişinde bulunduk. Fethiye’nin sorunları hakkında istişare ettik. Bildiğiniz gibi ilçeye yeni geldim. Bir fotoğraf çekmemde bana büyük yardımı oldu. İlk yapmamız gereken sorun tespiti. Burada sizlerden ciddi bir destek aldık. Tüm dinamiklerle neler yapabileceğimiz konusunda görüşmeler yapacağız. Basın, sivil toplum kuruluşları, siyasi partiler, kamu kuruluşları ve belediyemizle birlikte Fethiye’ye ne kazandırabiliriz; sorun çözümünde gayret göstereceğiz. Davetimizi kabul edip gelen tüm basın mensubu arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

1064 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle