Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Kaymakam Balcı İade-i Ziyarette Bulundu

Erkan Ilik | 18 Ağustos 2022 | Genel, Güncel, Siyaset A- A+

Fethiye Kaymakamı Alper Balcı, Demokrat Parti Muğla İl Başkanı Erdal Eroğlu ve Demokrat Parti Fethiye İlçe Başkanı Osman Kandönmez’e iade-i ziyaret gerçekleştirdi.

Demokrat Parti Muğla İl Başkanı Erdal Eroğlu ve Demokrat Parti Fethiye İlçe Başkanı Osman Kandönmez’i ilçe binasında ziyaret eden Fethiye Kaymakamı Alper Balcı, iki başkana da çalışmalarında başarılar diledi. Sohbet havasında geçen ziyarette, Fethiye için birlik beraberlik vurgusu yapıldı.

Fethiye Kaymakamı Alper Balcı yaptığı açıklamada, “Fethiye’deki siyasi parti ilçe başkanlarına iade-i ziyaretlerimiz devam ediyor. Umarım sizlerle Fethiye için iyi işler yapacağız. Birlik ve beraberlik içinde Fethiye’miz için çalışıyoruz. Herkesin görüş ve önerilerine değer veriyoruz” dedi.

Demokrat Parti Muğla İl Başkanı Erdal Eroğlu açıklamasında “Siyasi partiler demokrasinin gereğidir. Kaymakamımız da Cumhuriyet değerlerine inanan çok değerli bir kişi. Kendisini kutluyorum. Fethiye’de yönetici olmak çok zor ve güzel bir iştir. Fethiye’de turizm, tarım, hayvancılık gibi çok farklı sektörler var. Herkese dokunmak lazım… Sayın kaymakamımız da bunu çok iyi yapıyor. Bizlerde her koşulda kaymakamımızın yanında olacağız” şeklinde ifadeler kullandı.

82 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle