Hoşgeldiniz  
---------------------------------- ------------------- ------------------ ------------------

KARAÇULHA MUHTARI GİZLİ’DEN “GIDA BAĞIŞI” YAPAN HAYIRSEVERLERE TEŞEKKÜR…

Erkan Ilik | 08 Mayıs 2021 | Genel, Güncel, gundem A- A+

Karaçulha Mahallesi Muhtarı Mustafa Gizli, mahallesindeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması gıda paketi ve alış veriş kartı desteğinde bulunan hayır severlere teşekkür etti.

Karaçulha Mahallesi Muhtarı Mustafa Gizli,Ramazan Ayı ve pandemi döneminde girişimleri sonucunda  ihtiyaçlı ailelere dağıtmak için 500 paket gıda ve çocuklu aileler için bez teslim aldıklarını duyurdu.  Muhtar Gizli,  pandemi sürecinin çok zor ve meşakkatli olduğuna dikkat çekerek bu dönemi  dayanışma ile sürdürdüklerini söyledi. Gizli, ihtiyaçlı ailelere verilmek üzere Karaçulha Mahallesine  bağışlanan gıda paketleri için teşekkür etti.

Karaçulha Mahallesinin  Fethiye’nin hem nüfus, hem de coğrafi açıdan en büyük mahalleri arasında yer aldığını belirten Gizli,“Pandemi süreci başlayalı bir yılı geçti.. Çok zor ve meşakkatli bir süreci el birliği ve dayanışma içerisinde sürdürmeye çalıştık. Bu süreçte çok sayıda ihtiyacın karşılanmasına ( elimizden geldiği kadarı ile) hayırseverlerle ile birlikte pansuman olmaya çalıştık. Geçen bu zaman zarfında Fethiye Belediyemiz ve Muğla Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte gıda paketleri dağıtımı gerçekleştirdik.  Son olarak da muhtarlığımızın girişimleri ile 500  paket gıda + çocuklu ailelere bez + su vs…. tarafımdan teslim alınmıştır. Bu hususta her zaman yanımızda olan çok değerli iş insanlarına, kurum ve kuruluşlara, dernek ve birliklere, oralarda görev yapan üst düzey yöneticilerimize, onların altında hizmet veren çalışanlara beni kırmayıp köyümüze gıda bağışı yapan herkese teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı. Haber-Foto/Hakan AYKIRI

217 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,4716
EURO 10,2729
BIST 11,9624
ALTIN 508,32

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle