Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

İYİ’ler İftar Programında Buluştu

Erkan Ilik | 19 Nisan 2022 | Genel, Güncel, Siyaset A- A+

İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban  ve yönetim kurulu, oldukça büyük bir katılımın gerçekleştiği bir iftar  yemeği düzenledi.

İlçe binası önünde düzenlenen iftar programına İYİ Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Muğla Milletvekili Prof. Dr. Metin Ergun, İYİ Parti Muğla İl Başkanı  Davut Cumhur Akmeşe, FTSO Başkanı Osman Çıralı, Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit, AK Parti Eski İlçe Başkanı Kadir Sarıhan, 2015 Genel Seçimleri Cumhuriyet Halk Partisi 25. Dönem milletvekili adayı Emrah Doğu, Fethiye eski Belediye Başkanı Behçet Saatcı ile  sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı. Çok sayıda vatandaşın da katıldığı iftar programı adeta gövde gösterisine dönüştü.

İftar programı sonrası gazetecilere kısa bir değerlendirmede bulunan İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban’ın   “ İlçe başkanlığı olarak iftar programı düzenledik, çok güzel bir teveccüh oldu. Herkes ile bir araya geldik. Katılımın yoğun olması bizleri de ziyadesi ile sevindirdi. Bu kalabalık İYİ Partiye gerçekleşen ilgi ve teveccühün her geçen gün artığını da göstermektedir. İnşallah bu tür organizasyonları daha da sıklaştıracak ve daha fazla bir araya gelerek kaynaşacağız” dedi.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Muğla Milletvekili Prof. Dr. Metin Ergun “ Fethiye’de partimize katılım töreni için geldik.  Çok sayıda vatandaşın partimize katılımı oldu. İlçe başkanlığımızı tarafından düzenlenen iftar programına katıldık. Vatandaşlarımızın yoğun ilgisi olduğunu gördük” şeklinde konuştu. Haber-Hakan AYKIRI

147 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle