Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

İKİ ESKİ DOST BİR ARAYA GELDİ

Erkan Ilik | 22 Mayıs 2021 | Genel, Güncel, Manşet, Mugla, Siyaset A- A+

İYİ Parti Yerel Yönetimlerden sorumlu  Genel Başkan Yardımcısı ve Muğla Milletvekili Prof. Dr. Metin Ergun, geçtiğimiz günlerde babasını kaybeden Behçet Saatcı’yı ziyaret ederek taziyede bulundu.

Geçtiğimiz günlerde babasını kaybeden geçmiş dönem Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’ya taziyede bulunmak üzere İYİ Parti Yerel Yönetimlerden sorumlu  Genel Başkan Yardımcısı ve Muğla Milletvekili Prof. Dr. Metin Ergun beraberinde İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban ile birlikte ziyarette bulundu. Saatcı’nın Üzümlü Mahallesindeki evinde bir araya gelen iki eski dost geçmiş günleri de yad ettiler.

Koronavirüs salgınına yakalandığından dolayı ziyaretin biraz geciktiğini belirten Milletvekili Ergun,  “Yıllarca birlikte siyaset yaptığımız dostumuz, geçmiş dönem Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatçi’ya muhterem babasının vefatından dolayı taziyede  bulundum. Merhum amcamıza Allah’tan rahmet, başta Behçet Saatçi dostumuz olmak üzere bütün ailesine sabırlar dilerim” dedi.

Fethiye Belediyesi geçmiş dönem belediye Başkanı Behçet Saatcı ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek  “İYİ Parti Muğla Milletvekili ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Metin Ergun ve beraberinde İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, geçmiş olsun ve taziye ziyaretine geldiler. Metin Kardeşime ve Fatih Başkana vefalı ve nezaketli davranışlarından dolayı teşekkür ederim” dedi. Haber-Hakan AYKIRI

895 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle