Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

Gazilerden “Hayırlı Olsun” Ziyareti

Erkan Ilik | 30 Mart 2022 | Genel, Güncel A- A+

Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Namık Ünal ile yönetim kurulu üyeleri; görevine yeni başlayan Fethiye Kaymakamı Alper Balcı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Sohbet havasında geçen ziyarette Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Namık Ünal, faaliyetleri hakkında Fethiye Kaymakamı Alper Balcı’ya bilgiler aktardı. Kaymakam Balcı, her zaman gazilerin ve şehit ailelerinin yanında olacaklarını vurguladı.

Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Namık Ünal açıklamasında, “Görevine yeni başlayan Fethiye Kaymakamımız Sayın Alper Balcı’ya hayırlı ve uğurlu olsun dileklerimizi iletmek amacıyla, bir nezaket ziyareti gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Bizleri kabul ettiği için kendisine teşekkür ediyorum. Yeni görevinde başarılar diliyoruz. Derneğimiz ile Kaymakamlığımız ayrılmaz bir parçadır. Önümüzdeki süreçte daha iyi ve güzel çalışmalar yapacağız” dedi.

Fethiye Kaymakamı Alper Balcı ziyarete teşekkür ederek, “Vatanımızın istikbali ve istiklali için kan döken başta şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize hayırlı ömürler diliyorum. Başımızın tacı olan şehit ailelerimizin ve gazilerimizin her zaman yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

40 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle