Hoşgeldiniz  
..................................................................................

FTSO’DA YÖNETİM BECERİLERİ EĞİTİMİ VERİLDİ

Erkan Ilik | 20 Kasım 2020 | Genel, Güncel, gundem, Mugla, Siyaset, siyasi A- A+

FTSO’DA YÖNETİM BECERİLERİ EĞİTİMİ VERİLDİ

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi, Kasım Ayı Olağan Toplantısı öncesinde Eğitmen ve Danışman İlker Kaldı, FTSO Meclis üyelerine online “Yönetim Becerileri” eğitimi verdi.

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi, Kasım Ayı Olağan Toplantısını, 19 Kasım Perşembe günü FTSO Likya Salonu’nda gerçekleştirdi. Toplantı öncesinde Meclis üyeleri yönelik onlin düzenlenen “Yönetim Becerileri” eğitimine FTSO Meclis Başkanı Mustafa Büyükteke, Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, Yönetim Kurulu ve Meclis üyeleri ile Oda personeli toplam 32 kişi katıldı. Danışman ve Eğitmen İlker Kaldı tarafından verilen “Yönetim Becerileri” eğitiminde, motivasyon, karar verme, iletişim ve problem çözme konuları işlendi.

Başarılı bir yönetici olmanın püf noktalarına dikkat çeken İlker Kaldı, yöneticinin, çalışanlarına karşı şeffaf ve adil olması gerektiğini vurguladı. İyi bir yönetici olabilmek için özellikle kriz anlarında hızlı karar vermenin çok değerli olduğunu kaydeden İlker Kaldı, yöneticilerin çalışanlara karşı, sabırlı, motive edici aynı zamanda da eşit mesafede olması gerektiğini ifade etti. Çalışanlara insiyatif verilmesi gerektiğini kaydeden İlker Kaldı, nasıl iyi yönetici olunabileceğini örneklerle anlattı. İş hayatında ekip çalışmasının önemine vurgu yapan Kaldı, yaratıcı olan ve büyük resmi görebilen insanların iyi bir yönetici olduğunun altını çizdi.

Eğitim, katılımcıların sorularının yanıtlanmasının ardından sona erdi. (HABER/HAKAN ÇELİKDEMİR)

421 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,8158
EURO 9,4809
BIST 10,5045
ALTIN 461,55

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle