Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Fethiye’ye Yeni Bir Diş Kliniği

Erkan Ilik | 30 Haziran 2022 | Genel, Güncel A- A+

Fethiye’de Diş Hekimi Hamza Şahin yeni kliniğini Esnaf Hastanesi karşısına açtı. Yoğun katılımın olduğu açılışa birçok önemli isim katıldı. Fethiye Müftüsü Kamil Oktay’ın duaları ile açılan kliniğin açılış kurdelesini Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca gerçekleştirdi.

Fethiye’de Diş Hekimi Hamza Şahin yeni kliniğini Esnaf Hastanesi karşısına açtı. Yoğun katılımın olduğu açılışa birçok önemli isim katıldı. Açılış öncesi kısa bir açıklama yapan Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ‘’ Umarım dişimiz ağrımaz diyorum ama yine de etrafımızla, ekranlarımızla birlikte değerli kardeşimize destek olmanızı diliyorum. Fethiye ilkleri yaşamaya devam ediyor. Birçok bölgede, Fethiye’nin birçok mahallesinde sizler de görüyorsunuz diş klinikleri açılmaya başladı. Dünyanın birçok noktasında sağlık turizmi açısından da bir ilki yaşıyoruz. Yurtdışından gelen birçok hastamızı bölgemizde ağırlıyoruz. Hem burada açılan klinikler hem de işletmeler adına ben bölgemize değer kattığını düşünüyorum. Değerli kardeşimin de önümüzdeki süreç içerisinde uluslararası bağlantılar kurarak bölgemize katkı sunmasını diliyorum. Bu müessesemizin bölgemize güzellikler getirmesini diliyorum.’’ dedi.

Başkan Karaca’nın konuşmasının ardından kurdele kesilirken, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Fethiye Müftüsü Kamil Oktay ve Fethiye Emniyet Müdürü İsmail Ayhan yeni açılan kliniği gezdi.

Esnaf Hastanesi’nin karşısına ilk kliniğini açan Diş Hekimi Hamza Şahin; ‘’Bu yılın Mayıs ayı içerisinde kliniğimizi aktif bir hale getirdik. Öncelikle iki diş ünitesinden yola çıktık. İnşallah süreç içerisinde bunu 3, 4’e çıkarıp daha sonrasında müstakil bir binada hizmet vererek sağlık turizmini güçlendireceğiz. Kliniğimizde son teknoloji röntgen cihazı, tedavi sistemleri ve diş sağlığı üzerine hem estetik hem fonksiyonel her türlü tedavi yapılabilmektedir. Bütün hastalarımızı, vatandaşlarımızı, Fethiye halkını ziyarete, kahve içmeye her zaman kliniğimize bekliyoruz. Kliniğimizin vermek istediği mesaj, ana tema kliniğimizin herhangi bir sağlık tesisi olarak değil, hastalarımızın kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlayacak bir sistemin oluşması. Hastalarımız gelsin oturma salonumuzda rahatça kahvelerini içsin, kitaplarını okusun ve müziklerini dinlesin sonrasında isterlerse merhaba diyerek çıksınlar. Bizim amacımız böyle bir sistemi kurmak. Çünkü insanlar kendilerini ne kadar rahat hissederlerse o kadar oraya aidiyet hissederler. Bizim amacımız öncelikli olarak budur.’’ dedi. Haber-Hakan AYKIRI

 

27 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle